Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Tako bi trebalo, jer je u mtsu hbo 479din Cinemax 299din

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pa tamo sam i pogledao :)


Nego, mikianciki1971 koliko bi ti dao za ta dva paketa ?
 
Poslednja izmena:
Hoce li biti i hbo.go opcija ili samo kanali pošto mts ima i hbo go?
 
Ova Informaciona poruka Kopernikusa pojavila se na tv.
Od 1.Aprila unapredjujemo pakete usluga i Vi cete biti prebaceni na novi paket. Za vise informacije pozovite kontakt centar.
P.S. Trenutno imam veliki paket Kopernikusa.
 
Treba da se pozove i da se raspita pošto piše da za više informacija treba pozvati

Послато са View уз помоћ Тапатока
 
Zvao CC i kazu da ce veliki paket biti oko 1790din sa 220 kanala!!! Ovo je bruka ako je istina,necu da placam 500 din vise zbog hbo. Neka ga izdvoje posebno pa ko hoce neka ga placa...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
To je stvarno glupo da uslovljavaju tako. Neka ga izdvoje pa ko hoće hoće ko neće neće i gotovo. Stvarno je malo mnogo + 500 dinara

Послато са View уз помоћ Тапатока
 
Znači oni nisu normalni! Neću da plaćam više za nešto što mi ne treba. Imam taj HBO na Eon aplikaciji i ne znam da li sam kad prebacio da bilo šta pogledam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel zna neko kako ide po ovom novom,jel postoji nacin da se raskine ugovor,posto necu da placam ovo djubre. Nista nisam dobio od njih,pa predpostavljam da moze da se raskine bez placanja penala?

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Može, svaka promena cene dozvoljava raskid ugovora (Zakon o elektronskim komunikacijama, član 107).
 
E to,sacekacu zvanican cenovnik,dosta puta kod njih su bile kontradiktorne informacije pa ce vidimo. Rekli su da u toku meseca salju koverte,(ne one plave [emoji23]) sa kompletnom ponudom kanala i cenovnikom...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Za redjanje kanala izaberi poljska

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Zvao i ja kc u Beogradu, i kažu ovako. Moj paket koji trenutno koristim standardni TViNETiTEL paket koji trenutno košta 2600, od 1. aprila koštaće 2899 dinara, dobijam još oko 30 novih kanala i internet brzine 60 mb/s (trenutno je download 15). Na pitanje da li imam pravo na raskid ugovora s obzirom na poskupljenje, rekla mi je da pošaljem email sa tim pitanjem njihovoj korisničkoj službi.
 
Znaci, ubacice nam jos krs kanala, povecati pretplatu i to je to. Vec su nam promenili verziju Nickelodeon-a, ova nova je daleko programski losija od prethodne. Info kanal ni da ne komentarisemo, svega ima, ali informacija ne.
 
Cekaj, sta je promenjeno na Nickelodeonu, nismo gledali do sad? Klinac bio mali pa gledao NickJr. do sad a sad poceo ovo pa ne znam sta je bilo.
Ovo iz KC je potvrda da ubrzanje krece od prvog Aprila? Da ne bude aprililili :D
 
Ovo obavestenje ide na info kanalu Kopernikusa:
Postovani korisnici u cilju unapredjenja nase usluge i nivoa kvaliteta, obavestavamo vas da od 1. aprila menjamo pakete televizije,interneta i telefonije. Svi korisnici kod kojih je zavrsen proces potpune digitalizacije automatski ce biti prebaceni na nove pakete i novu programsku semu. Za vise informacije o svom novom paketu i uslovima pozovite nas kontakt centar a uskoro cete dobiti i pisano obavestenje sa svim detaljima novih paketa, uz vise tv kanala i vece brzine interneta. Sigurni smo da cete biti zadovoljni nasom novom ponudom u suprotnom stojimo vam na raspolaganju za.....
 
Na prvo zapazanje ova verzija Nickelodeon-a nema serije See Dad Run, Sam&Cat, Instant Mom. Prethodna verzija nije imala reklame, ova ima.
 
Da se ispravim oko Info kanala, nema potpunih informacija. Za sve trebamo da se obracamo CC, koji dok dobijes operatera, zaboravis i zasto si pozvao
 
Ima li ovaj raspali kopernikus mts negde na internetu spisak kanala i cenovnik?
 
I kod mene ova poruka
e832b4662c1835b1d396324c191ef911.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Vrh Dno