Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Ovako:
U ponudi Kopernikusa bice isključivo i samo kanali mts-a.


Sent from my Huawei Y7 prime
 
Ako pišete tako nešto onda je red i da iznesete nešto detaljnije o tome... Ovo nikome ništa ne znači... Neko reče pre 2-3 nedelje da je sa SK potpisan novi ugovor, ti sad kažeš samo mts kanali, a nijedan od vas nije rekao ništa više od toga.. I ko je sad tu priča istinu?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Tehnički direktor mts-a u jednom od tri najveća nada grada,(koji je ujedno zadužen i za oblast marketinga) mi je to rekao, Ida ce se to sprovesti do marta 2019.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
E to je baš lepo , mts ima izvrsne kanale u ponudi... Baš me zanima sta ćemo dobiti jer Kopernikus ima najskuplje tv održavanje u Srbiji... Ono što je Kopernikus do sad imao bi donekle moglo da opravda tu cenu, ali mts kanali ne verujem da mogu...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ako pišete tako nešto onda je red i da iznesete nešto detaljnije o tome... Ovo nikome ništa ne znači... Neko reče pre 2-3 nedelje da je sa SK potpisan novi ugovor, ti sad kažeš samo mts kanali, a nijedan od vas nije rekao ništa više od toga.. I ko je sad tu priča istinu?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Meni lično je prošle nedelje čovek koji radi u MTS - u rekao da će kod Kopernikusa ostati sve isto što se kanala tiče dok im traju licence odnosno ugovori. Ljudi iz MTS - a idu na obuku za održavanje Kopernikusove mreže, to mi je takođe rekao čovek koji radi u mts - u.
 
Pa gde će radnici kcna? Ako izbace sport klub biće belaja...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Bice samo belaja u smislu da cemo mi korisnici morati da se snalazimo za SK kanale. Realno i nemamo alternativu.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Ako izbace SK kanale, da znate da oni povlače još mnogo kanala za sobom, kao što su npr: FOX kanali, Lov i Ribolov, N1, Cinemania...... da ne nabrajam dalje....
 
Moja zena ce izvrsiti harakiri zbog Fox kanala [emoji23] , a za N1 cemo morati da trazimo resenje...

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
A kod nas u petak bili majstori i ja sam ih pitao za SK kazu da sve ostaje samo mozda se desi da se ubaci jos neki kanal.
Nego da li neko mozda zna da li da nam povecaji brzinu interneta.
 
I kod mene su jednog lepog dana (Decembar 2017) dosli monteri zbog instalacije stb uredjaja i potpisivanja ugovora. PRE nego sto smo potpisali ugovor smo ih pitali koliko ce analognih kanala ostati u ponudi jer nam je to bitno, oni su odgovorili da SIGURNO ostaju ovi sa nacionalnom frekvencijom, potpisali mi i svi zadovoljni. I evo dokle je to njihovo sigurno trajalo, svi analogni kanali ugaseni i mi smo morali da kupujemo dodatni stb i antene i kablove. Vidi se koliko vredi rec njihovih majstora i montera.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Neko je pisao ovde da ugovor za SK vazi do februara 2019. tako da su i izvori @vladazupa i @DUSANSUNI tacni...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
U Paracinu meni pikselizuje na non-nacionalnim kanalima povremeno, a internet od 30/3 radi sa 21/3 brzinom. I to vec pratim nekoliko dana ae reko vremenski uslovi, sneg ovo ono. Ali buraz, najsporiji su trenutno sa netom, za tih 2440 din, samo kabl i net.
 
I kod mene su jednog lepog dana (Decembar 2017) dosli monteri zbog instalacije stb uredjaja i potpisivanja ugovora. PRE nego sto smo potpisali ugovor smo ih pitali koliko ce analognih kanala ostati u ponudi jer nam je to bitno, oni su odgovorili da SIGURNO ostaju ovi sa nacionalnom frekvencijom, potpisali mi i svi zadovoljni. I evo dokle je to njihovo sigurno trajalo, svi analogni kanali ugaseni i mi smo morali da kupujemo dodatni stb i antene i kablove. Vidi se koliko vredi rec njihovih majstora i montera.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Ne hvataj se za rec montera. Rekli ti ostaju analogni a oni se gase. To resava neko daleko iznad njih. Generalno oni zaista nemaju pojma o tome da li ce se gasiti kanali, da li nece...neke to interesuje pa kao znaju nesto, neke to ne interesuje...ne znaju
oni trenutno ni da li ce ostati da rade a ne ovo vezano za kanale.
Upoznao sam se sa jednim njihovim radnikom, dolazio je dva tri puta do mene kad sam imao problem i za onog decka stvarno imam samo reci hvale u svakom pogledu. Sreo sam ga pre par dana i rekoh da pitam sta se desava kod njih.
Koliko je cuo, a i njega to interesuje jer i on ima Kopernikus kablovsku, ne bi trebalo da se nesto menja u narednom periodu. Mada to niko od radnika sa sigurnoscu ne zna a pitanje je da li i menadzment zna. Cuo je do sada ko zna koliko prica i informacija.
Uostalom, Kopernikus nije prodat da bi se razvijao i postao kvalitetniji vec iz drugog, dobro znanog razloga.
 
I kao po obicaju cim se pomene na forumu neko u Jagodini resetuje switch i evo opet brzina normala.
7887613297.png


100/40 Jotel daje sada u Paracinu za manje pare optiku, do leta cemo videti sta ce telekom kopernikus ili vec ne znam kako da ih zovem da urade.

Tada mi istice ugovor, a jos ako izbace SK kanale olaksace mi odluku.
A ko zna, mozda Telekom preuzme i Jotel.
Vidim i exe-net se trudi da ih isprati ali njihova optika jos nije dosla do mene.
 
I kao po obicaju cim se pomene na forumu neko u Jagodini resetuje switch i evo opet brzina normala.
7887613297.png


100/40 Jotel daje sada u Paracinu za manje pare optiku, do leta cemo videti sta ce telekom kopernikus ili vec ne znam kako da ih zovem da urade.

Tada mi istice ugovor, a jos ako izbace SK kanale olaksace mi odluku.
A ko zna, mozda Telekom preuzme i Jotel.
Vidim i exe-net se trudi da ih isprati ali njihova optika jos nije dosla do mene.
Kod mene prošli i jedni i drugi i exe net je najbolji što se tiče neta. U jotel nebih prešao pa makar ne gledao tv uopšte. Jad i čemer

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ako izbace SK kanale, da znate da oni povlače još mnogo kanala za sobom, kao što su npr: FOX kanali, Lov i Ribolov, N1, Cinemania...... da ne nabrajam dalje....

Što povlači Fox? On ima zaseban ugovor za Kopernikusom za svoj osnovni paket koji podrazumeva NG, 24 kitchen, fox, fox life, fox crime, fox movies. Steta sto nisu hteli da daju pare za hd kada su dobili zeleno svetlo za emitovanje preko aplikacije (doduse bez 72h unazad jer je fox za to trazio dodatno para).

Neko je pisao ovde da ugovor za SK vazi do februara 2019. tako da su i izvori @vladazupa i @DUSANSUNI tacni...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


A posle toga bye, bye.
Pa gde će radnici kcna? Ako izbace sport klub biće belaja...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk


Pa ko bude bio dobar preći će u mts, na poseban šalter.
Poslovnice će zatvoriti, što bi imali duplo? Kao i kod ikoma.

Kod mene prošli i jedni i drugi i exe net je najbolji što se tiče neta. U jotel nebih prešao pa makar ne gledao tv uopšte. Jad i čemer

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Svaka zdrava konkurencija je dobrodošla. Doduše ne kao Jotel koji u Jagodini i Paraćinu nema dozvolu, već se vode kao "zajednički antenski sistem". Čisto sumnjam da tu mogu da provuku optiku pod istim imenom. Ili možda mogu($$$$).

Ne hvataj se za rec montera. Rekli ti ostaju analogni a oni se gase. To resava neko daleko iznad njih. Generalno oni zaista nemaju pojma o tome da li ce se gasiti kanali, da li nece...neke to interesuje pa kao znaju nesto, neke to ne interesuje...ne znaju
oni trenutno ni da li ce ostati da rade a ne ovo vezano za kanale.
Upoznao sam se sa jednim njihovim radnikom, dolazio je dva tri puta do mene kad sam imao problem i za onog decka stvarno imam samo reci hvale u svakom pogledu. Sreo sam ga pre par dana i rekoh da pitam sta se desava kod njih.
Koliko je cuo, a i njega to interesuje jer i on ima Kopernikus kablovsku, ne bi trebalo da se nesto menja u narednom periodu. Mada to niko od radnika sa sigurnoscu ne zna a pitanje je da li i menadzment zna. Cuo je do sada ko zna koliko prica i informacija.
Uostalom, Kopernikus nije prodat da bi se razvijao i postao kvalitetniji vec iz drugog, dobro znanog razloga.

Pa naravno da ga interesuje, jer i on to plaća kao i svi drugi. I voleo bi da zna a ne zna. Ne zna ni menadžment, tj.kod njih je menadžment bio 1 čovek koji je sada vlasnik 2 televizije i zabole ga šta će neko tamo da radi. On je bio bog i batina. Koliko znam doveden je novi direktor iz Telekoma u Kopernikus pa cemo videti šta će se tu dalje dešavati. Sigurno ništa dobro po korisnike koliko sam ispratio celu situaciju.
 
Svi kanali u Jagodini povremeno pikselizuju. Zaista je neprijatno gledati i to tako danima!
 
Uostalom, Kopernikus nije prodat da bi se razvijao i postao kvalitetniji vec iz drugog, dobro znanog razloga.
Ovo je prava istina i sam mts ima dovoljno problema i nedostataka u svojoj mreži pa još mu treba da sređuje Kopernikusovu koja je isto tako već za celokupnu zamenu.
Ljudi hteli mi ili ne Kopernikus će biti jedno veliko Status Quo i niti će Telekom ulagati u njega nešto posebno, jedinih promena što će biti to su izbacivanje i dodavanje kanala!
 
Ovo je prava istina i sam mts ima dovoljno problema i nedostataka u svojoj mreži pa još mu treba da sređuje Kopernikusovu koja je isto tako već za celokupnu zamenu.
Ljudi hteli mi ili ne Kopernikus će biti jedno veliko Status Quo i niti će Telekom ulagati u njega nešto posebno, jedinih promena što će biti to su izbacivanje i dodavanje kanala!

Kratko i jasno.
Kraj.
 
Jel iko primetio od vas sto imate problema sa losim signalom da tih problema nema kasno u noc? Saltam kanale oko sat/dva posle ponoci i nikakvih smetnji i pikselizacija nema. Izgleda da se ti problemi javljaju kada vise ljudi gleda tv, slika je najgora u popodnevnim casovima. Inace dosta ljudi iz mog mesta hoce da raskine ugovore, ali ovi iz kopernikusa kazu da se mora ispostovati trajanje ugovora. Bice coporativnih preletanja u Exe net tokom 2019-te.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa recite i vi njima da i oni moraju ispoštovati taj ugovor [emoji16] Probajte malo preko ratela da ih urazumite...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pa recite i vi njima da i oni moraju ispoštovati taj ugovor [emoji16] Probajte malo preko ratela da ih urazumite...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
To sam nacuo, nisam 100% siguran u to. Isto se prica da su se pisale neke peticije za umanjenje pretplate ali ne verujem da ce imati efekta.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Umanjiti vam neće sigurno, ali ih bar stisnite da poprave to, pa ubuduće da vam radi kako treba. To mogu da urade ako hoće...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Jel iko primetio od vas sto imate problema sa losim signalom da tih problema nema kasno u noc? Saltam kanale oko sat/dva posle ponoci i nikakvih smetnji i pikselizacija nema. Izgleda da se ti problemi javljaju kada vise ljudi gleda tv, slika je najgora u popodnevnim casovima. Inace dosta ljudi iz mog mesta hoce da raskine ugovore, ali ovi iz kopernikusa kazu da se mora ispostovati trajanje ugovora. Bice coporativnih preletanja u Exe net tokom 2019-te.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Neko u komšiluku ima loše instalacije i pravi smetnje i šum,vrlo je teško otkriti taj kvar,trebalo bi otkačivati jednog po jednog korisnika i pratiti kada se šum izgubi.Teško da će oni to hteti da urade...
 
Nazad
Vrh Dno