Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

U Smederevu od danas izbaceni HRT kanali, u analognoj na njihovim mestima Prva Max i Prva World!
 
I kod nas u Svrljigu isto ubaceni u analognoj prva max i world umesto hrt-a. Mada sad vidim da Hrt izbacen i iz digitalne.
 
Da, izbaceni su i iz digitalne, samo sam naglasio za analognu... :)
 
Poslednja izmena:
Isto i Vr plus izbacen Sat Montenegro iz digitalne ponude. Ukupno u digitalnoj ponudi 145 kanala
 
Reko ae mozda sam uboo dan, ae drugi dan da testiram.
Paracin
6016280096.png

Odma RATEL ko mi budu rekli iduce nedelje ili neke prazne priche. Za shta placam 2650 din. Pre nove godine prekidi u internetu, a ove tri puta manje brzine. Sta se deshava?!
 
Poslednja izmena:
Cemu ovaj bezobrazluk sa HRT-om? Zna li neko?

KAKAV BEZOBRAZLUK? Pa ja sam najvise i cekao da dodje dan, kad ce izbaciti HRT iz ponude. Ubedljivo najgori kanali koje niko nikad nije gledao ili bar 99.999999% ljudi nije gledalo. Pogledaj malo kablovske operatere po Hr. Sta imaju od Srpskih kanala. Dovoljno mi je je na Radiju S sto non stop slusam Hrvatske izvodjace. Poslusaj malo i po internet radio stanicama iz Hr, koliko ide Srpska muzika tamo.
 
Prvo, ja nisam nacionalista pa da gledam na taj nacin - da li je kanal HR i da gledam koliko je Sr zastupljena tamo.

Drugo, HRT 3 je jedan od najboljih kanala sa ovih prostora. Od filmova - zlatne kinioteke, vesterna, preko odlicnih dokumentaraca, serija i sjajnog naucnog programa. Ko zeli da se obrazuje i da pogleda kvalitet, gleda HRT 3, pored ostalih kanala.

Niko te ne tera da slusas Radio S, ako ti smetaju Hrvati.
 
KAKAV BEZOBRAZLUK? Pa ja sam najvise i cekao da dodje dan, kad ce izbaciti HRT iz ponude. Ubedljivo najgori kanali koje niko nikad nije gledao ili bar 99.999999% ljudi nije gledalo. Pogledaj malo kablovske operatere po Hr. Sta imaju od Srpskih kanala. Dovoljno mi je je na Radiju S sto non stop slusam Hrvatske izvodjace. Poslusaj malo i po internet radio stanicama iz Hr, koliko ide Srpska muzika tamo.


to je sve nebitno sto si naveo,jednostavno ti kanali nam nisu potrebni jer su shit,bezveze zauzete pozicije mozda za neke bolje kanale.
 
Ja od Hr kanala gledam samo RTL i najbolji je realno, bilo bi dobro sa puste i RTL ll :)
 
to je sve nebitno sto si naveo,jednostavno ti kanali nam nisu potrebni jer su shit,bezveze zauzete pozicije mozda za neke bolje kanale.

A sada smo dobili dva kanala sa španskim i turskim serijama, to je po tebi bolje????
Meni lično nije!
 
Kopernikus Internet provajder i kablovska

Slazem se za RTL


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po meni je bolje da su ubacili RTL HR u analognu, nego ova dva kanala Prve
 
to je sve nebitno sto si naveo,jednostavno ti kanali nam nisu potrebni jer su shit,bezveze zauzete pozicije mozda za neke bolje kanale.
Ja mislim da je ovo kompenzacija za kanale koje smo skoro dobili, Pink LOL, HA HA, Happy reality 1 i 2. :d
Licno pratim neke Pink kanale kao sto su Pink Horror i jos po neke, ali ovo je stvarno previse. Ako je to tebi bolje onda OK. :D :(
 
Poslednja izmena:
Prvo, ja nisam nacionalista pa da gledam na taj nacin - da li je kanal HR i da gledam koliko je Sr zastupljena tamo.

Drugo, HRT 3 je jedan od najboljih kanala sa ovih prostora. Od filmova - zlatne kinioteke, vesterna, preko odlicnih dokumentaraca, serija i sjajnog naucnog programa. Ko zeli da se obrazuje i da pogleda kvalitet, gleda HRT 3, pored ostalih kanala.

Niko te ne tera da slusas Radio S, ako ti smetaju Hrvati.

Ne smetaju meni Hrvati, vec mi smeta nepravda.... ali necemo da politizujemo ovaj forum...
 
Ima li neko vise informacije kada kopernikus planira da uvede internet u Bolec?
 
Internet u Bolecu je krenuo jos pre nove godine, to ide na info kanalu. Inace i ovaj novi info kanal se slabo azurira i ne daje informacije kada je neki kanal iskljucen ili zamenjen kao sto bi trebalo da bude.
 
Kod mene sve sljaka u najboljem redu, za skoro dve godine koliko sam kod njih mozda se desilo 2-3 puta da je nestalo interneta i tv-a na vise od sat vremena i to ne njihovom greskom(pokidali se kablovi na banderama). Takodje nema ni ovih problema u brzini, a svakodnevno radim speedtest(uslo mi u naviku :p ).

 
I posle odlaska i restarta modema
6019813519.png


I uskoro povecavaju brzine da isprate ostale.
 
Poslednja izmena:
A sada smo dobili dva kanala sa španskim i turskim serijama, to je po tebi bolje????
Meni lično nije!

Licno mislim da generalno imamo losu ponudu kanala,ne gledam mnogo televiziju,kada gledam onda izricito gledam Discovery kanale i NG mada su i oni preterali sa reklamama pa nemam bas zivaca da isporatim do kraja neku emisiju.Pink kanali me ne zanimaju,mozda pogledam neki film na Pink Film i to je sve.Nama uopste nisu potrebni toliki kanali koji nisu nikakvi,od tolikih kanala moze se nabrojati mozda nekih 10-tak koji iole vrede nesto,ovo sve ostalo je shit,kao i HRT 1,2,3,4,RTL je ok(tu i tamo).Eto da nisam od vas procitao da su ubaceni jos neki kanali ne bih znao da ih ima jos(naravno svaki koji ubace je jos veci shit). Pozdrav...
 
Jel ima neko informaciju o paketima i cenama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dali slucajno ima nekog iz boleca da je uveo kablovski net,sad od kad su pustili?Pa da kaze dali ima realne brzine i nekih prekida,sumova na mrezi?
 
RTL je najobicnija komercijalna tv, najvise me podseca na nasu tv Prvu i ne bi mi nedostajala nimalo. HRT ima izuzetno kvalitetan program (nekoliko klasa iznad naseg RTS-a) i prava je steta sto ako su ih izbacili do daljenjeg.
 
Nazad
Vrh Dno