Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Pozdrav svima na forumu.

Da li se samo kod mene događa da signal digitalne televizije varira? Juče je bilo recimo na kanalima Arena Sporta (730000) Jačina 85-90 a Kvalitet 95-100. Danas je Jačina nekih 70-80 a kvalitet oko 35-40. Dali jte to samo kod mene slučaj ili i drugi članovi imaju sličan problem...
 
Pozdrav svima na forumu.

Da li se samo kod mene događa da signal digitalne televizije varira? Juče je bilo recimo na kanalima Arena Sporta (730000) Jačina 85-90 a Kvalitet 95-100. Danas je Jačina nekih 70-80 a kvalitet oko 35-40. Dali jte to samo kod mene slučaj ili i drugi članovi imaju sličan problem...

to ti je da kazem normalno :D ne moze nikad biti konstanto..
 
Pozdrav svima na forumu.
Da li se samo kod mene događa da signal digitalne televizije varira? Juče je bilo recimo na kanalima Arena Sporta (730000) Jačina 85-90 a Kvalitet 95-100. Danas je Jačina nekih 70-80 a kvalitet oko 35-40. Dali jte to samo kod mene slučaj ili i drugi članovi imaju sličan problem...



Mislim da to ne bi trebalo da ti se dešava. Pozovi ih pa nek dođu da ti provere kablove i signal.
 
Kod nas vec dugo nista novo se ne desava, 62 analogna i 64 digitalna kanala. Nema Eurosport HD 1 i 2, samo sd verzije. Epg radi samo na pink, hrt1, hrt3 i hrt4.
 
U analognoj ponudi od pre neki dan ubaceni su Tv Vlasotince 751000(c 56) i Tv Studio MT 839000(slika je loseg kvaliteta)(c 67), na frekvenciji 831000(c66) je SC Discovery (koji vec ga imamo u ponudi) jedva se i vidi. Kanal KCN Jug koji je bio info kanal nema ga u ponudi vec dve nedelje.
 
U analognoj ponudi od pre neki dan ubaceni su Tv Vlasotince 751000(c 56) i Tv Studio MT 839000(slika je loseg kvaliteta)(c 67), na frekvenciji 831000(c66) je SC Discovery (koji vec ga imamo u ponudi) jedva se i vidi. Kanal KCN Jug koji je bio info kanal nema ga u ponudi vec dve nedelje.

Hvale vam K-1 Leskovac i 4S Bojnik pa da se kompletirate sa ovim našim lokalcima.
 
Hvale vam K-1 Leskovac i 4S Bojnik pa da se kompletirate sa ovim našim lokalcima.

Uh, ne radim ovo obicno, pogotovo ne na forumima, ali mi ovo mnogo bode oci, jer kanali mogu da "fale", tj da nedostaju, a ne da "hvale" tj do pohvaljuju, ili daju pohvalu... Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Više nema sumnje da su Vranje, Vladičin Han, Leskovac i Vlasotince i digitalno i analogno spojeni.
 
Uh, ne radim ovo obicno, pogotovo ne na forumima, ali mi ovo mnogo bode oci, jer kanali mogu da "fale", tj da nedostaju, a ne da "hvale" tj do pohvaljuju, ili daju pohvalu... Pozdrav.

Ha ha ha. Nasmejao si me. Šta da radim kad mi Leskovčani imamo samo 2 padeža.
Pozdrav iz Leskovac!
 
Kanali koji mi "fale" u ovoj njinoj ponudi, tj. voleo bi da gi ubacev su sledeći (moja privatna lista želja):
Arena Sport 5
SK4
Prva Plus
MTV Adria
VH1 Adria
AXN
Cinestar
CINEMANIA
Sci-fi
Cinestar Srbija
Cinestar Action& thriller
RTL 2 HRT
RTV Vojvodina 1
NOVA.rs
N1 info
DM SAT
GRAND TV
Viasat Nature
Nat Geo Wild
Trawell channel
EUROCHANNEL
Rai 2
Rai 3
Rai Sport 1
Rai Sport 2
Sport1 de
NTV Niš
FACE TV BiH
ATV BiH
FTV Bih
BN music
RTRS PLUS
TV Slovenija 1
TV Slovenija 2
History
History 2
Universal channel
Disney
Disney XD
Disney Junior
NICKELODEON
Lep spisak ali puste želje...
Ne znam da li i dalje emituju FEELMAX kanali koje sam imao kod IPTV-a telekoma, ako emituju onda ubacujem i njih.
 
@miki a
Dobra ti je lista :)
Mi u V. Gradištu imamo RTV 1 u analognoj ponudi ...
 
Stvarno dobra lista kanala. Fali u spisak NOVA.HR. Mozda Kopernikusu i das ideju da se sete da ubace neki od ovih kanala. Sa ovim kanalima lako mozemo do magicne cifre od 200 digitalnih kanala.
 
Odlična lista. D3 sbb ima skoro sve ove kanale, al krastavac u Rumi samo mts kopernikus i iptv uzasss !!!
 
Da znam, ali nemaju Arene. Što se tiče liste kanala koje bih izbacio da ne pišem sad ali tu prednjače Pinkovi (ne mislim tu na filmske već desetak ovih što emituju manje-više isti program kao plus, extra, M, show, parada, world, zabava itd. ...) i kanali kao što su Preševo, Aldi, Duga, Eurosportovi u SD verziji (šta će nam kad imamo HD verzije???), CBS reality, RTR Planeta, CCTV4 i možda još par kanala (mada bi izbacivanje ove zadnje tv verovatno zasmetalo kineskoj populaciji u mom gradu) i to je to. A što se tiče ove liste želja ona je mogla biti mnogo veća nego rek'o da ne preterujem....
 
Ima li nekog iz Lazarevca i okoline,interesuje me kako radi net,neki speed test,konkretno paket 30/3.
 
Jel zna neko kako da na Kopernikusu promenim IP svog interneta? Imam neki motorola ruter kako da mu promenim ip?
 
Izgasi modem na 5 minuta. Ako si dobio novu ip po ponovnom kačenju na Internet, odlično. Ako nisi, ponovi to isto sa čekanjem od 1h, pa se nakači na net. Opet nije drugačija ip? Izgasi ga na 6h, 12h, 24h... i jovo-nanovo.

To zavisi od dhcp-a provajdera, na koliko je štelovan. Negde daje brže, negde sporije, neko radi nat (Telekom je počeo skoro), pa osim ako ti neko ne kaže tačno koliko moraš da čekaš, moraćeš sa ovim gore sistem (koji ti navedoh) da se cimaš.
 
Danas u Rumi nema titlova na digitalnim filmskim i naučnim kanalima.
 
Nazad
Vrh Dno