Šta je novo?

Konektor za ispravljač

kiza ns

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2003
Poruke
603
Poena
619
Treba mi konektor za ispravljač kao na slici (ovaj je počeo da se neopisivo greje i da smrdi na paljevinu), ili u gorem slučaju ceo ispravljač 19V 4.74A
 

Prilozi

  • konektor.jpg
    konektor.jpg
    13.5 KB · Pregleda: 35
Nazad
Vrh Dno