Šta je novo?

kompjuter upali tek iz druge!

Alenaki

Poštovan
Učlanjen(a)
16.01.2016
Poruke
41
Poena
54
Pozz Ne znam da li sam pravilno postavio temu ako nisam prepravite, Imam problem sa kompjuterom koji je star manje od dve godine skoro sam mu kupio napajanje, I pre neki dan sam vadio bateriju i ram memoriju i sve vratio kako je i bilo ali od tad kad duze odstoji pa ga upalim on krene sve upali kad dodje do loading ekrana tu se samo ugasi kao kad ga iskljucite iz struje, i ona samo upalim opet i on najnormalnije radi, ali mi je tako zeznuto moze Da mi pokvari graficku, Imao sam kuci jos neku bateriju istu kao tu u kompu zanemio i nista se nije popravilo moguce da je i ta bila prazna Ali ne znam sta je garancija mi istice za par meseci ali mi se ne nosi u servis znate vec koliko se kod njih ceka na popravku... :)
 
Napajanje koje si kupio je novo ili polovno ?
 
Pozz Ne znam da li sam pravilno postavio temu ako nisam prepravite, Imam problem sa kompjuterom koji je star manje od dve godine skoro sam mu kupio napajanje, I pre neki dan sam vadio bateriju i ram memoriju i sve vratio kako je i bilo ali od tad kad duze odstoji pa ga upalim on krene sve upali kad dodje do loading ekrana tu se samo ugasi kao kad ga iskljucite iz struje, i ona samo upalim opet i on najnormalnije radi, ali mi je tako zeznuto moze Da mi pokvari graficku, Imao sam kuci jos neku bateriju istu kao tu u kompu zanemio i nista se nije popravilo moguce da je i ta bila prazna Ali ne znam sta je garancija mi istice za par meseci ali mi se ne nosi u servis znate vec koliko se kod njih ceka na popravku... :)

Koja je neophodnost vadjenja baterije i ram memorije kada menjas napajanje?:smash: Odnesi ti to lepo u servis, neka to srede ,garancija ti se svakako produzuje za period dok je bila kod njih.
 
Na kraju krajeva,prikaci staro napajanje i probaj sa njim.....
 
Garancija mi vazi samo za pojedinacne delove, Sem napajanja
 
Pošto je napajanje polovno, prikači neko za koje znaš da je 100% ispravno i probaj sa njim pa javi rezultate..
 
Vazi imam jedno od 420w ali nisam siguran da ono moze da pogura trenutne komponente, Pokusao sam da grejem napajanje ali ni to nije pomoglo
 
Procesor Amd a4 6300
Maticna Msi a55m-e33
Graficka Amd 7870 2gb
Napajanje je Antec 600w
 
Trazi neko napajanje ispravno i jace od tog od 420 da se ne igras sa tim i probaj.
 
Vazi imam jedno od 420w ali nisam siguran da ono moze da pogura trenutne komponente, Pokusao sam da grejem napajanje ali ni to nije pomoglo
Stavi to napajanje, dovoljno je da podigne sistem, jedino ako imas FX 9590 i r9 290/x onda nemoj.
Za ovo drugo...nemoj vise.
 
Pa imaš APU processor, probaj bez grafičke.
 
Nije mi niko rekao ja znam, da ako se zezne kondezator kad je hladan nece da upali a cim se zagreje hoce ja sam probao da grejem ali vrv nisam uspeo pravi da ugrejem, Ako je uopste napajanje problem
 
probaj sa fenom,neka duva vrućO
 
Staviš jaču bateriju umesto te prazne i radiće bez napajanja.
 
Pa fenom sam i grejao i nista, Kupio sam novu bateriju i nije pomoglo, Cim odstoji nekih sat vremena nece iz prve da upali dodje do loadinga i ugasi se
 
Moja devojka je imala isti problem.Sve živo smo probali, te menjaj napajanje, pa apdejt biosa, pa zamenili ploču (sve bilo u garanciji). Posle skoro šest meseci izvalimo da je ustvari bilo do biosa na grafičkoj. Kada je menjala ploču pojavio se konflikt sa starim biosom na grafičkoj. Sa novim biosom šljakala normalno. Grafa bila 5750, Socket 1156 sa i5 750. Neke Gigabyte ploče su bile u pitanju (komp smo davno prodali, ne sećam se više modela ploča).
 
Ljudi popravio sam bios je nesto zezao, uradio sam update biosa na najnoviju verziju sada radi normalno, Hvala svima koji su izdvojili vreme da mi pomognu.. :)
 
Nazad
Vrh Dno