Šta je novo?

Kombinovana masina za pranje i susenje veša

Stevix

Zapažen
Učlanjen(a)
17.08.2021
Poruke
3
Poena
21
Pročitao sam temu o msšinama za veš, gde se pominju i kombinovane mašine, ali nisam naišao na baš tu temu, pomoć oko izbora kombinovane mašine za sušenje i pranje veša, pa postavljam ovde pitanje, ako može pomoć. Zna li neko išta oko hisence kombinovanim mašinama, da li je čemu da primer ova


Kažu da je bolja od gorenja, pošto se radi u Sloveniji, garancija 5god, a cena ok.
Molim za neku preporuku kombinovane mašine? Da li je bolje kupiti ovako nešto za 46000 ili ići na LG za 30000 veće cene?
 
Video sam da i LG ima takve uređaje. Uglavnom za US.
Kažu jedna od glavnih mana je ukoliko crkne nešto na jednom uređaju - bacaju se oba :)
 
Kako bace oba kada je to jedan uredjaj?

Kada nešto crkne popravi se kao i na svakom drugom, jedino što su neki delovi za poput pumpe, ventila, matične ploce zajednički i tako dobiju jeftiniji uredjaj.

Meni se ovo čini kao sjajno rešenje, jer je jeftinije za proizvodnju, i manje prostora zauzima, a kada mu dodje kraj svakako ide na reciklažu.
 
Relativno skoro su počeli da rade autodose mašine (koliko je meni poznato), pa nema baš mnogo iskustava.
Po mom mišljenju, autodose je odlična stvar ako radi kako treba. Podesi se jednom količina deterdženta i to je to.
 
Relativno skoro su počeli da rade autodose mašine (koliko je meni poznato), pa nema baš mnogo iskustava.
Po mom mišljenju, autodose je odlična stvar ako radi kako treba. Podesi se jednom količina deterdženta i to je to.
Pitanje je da li radi kako treba hahaha, zalio se neko mislim na gorenje autodose da ne dozira iako je namjesteno, e sad da li su namjestili dobro ili je stvarno neki problem do same masine ostaje nam da sacekamo
 
Video sam da i LG ima takve uređaje. Uglavnom za US.
Kažu jedna od glavnih mana je ukoliko crkne nešto na jednom uređaju - bacaju se oba :)
Мени довољно да помислим колико је тешка скаламерија да знам да је не бих купио. И класична веш машина је мрцварење за селидбу или избацивање кад цркне.
 
Da probam hisense 12/8 sa auto dose ili da se drzim neke kombinovane koja ima standardan nacin sipanja praska ?
Auto dose, bar na našoj Whirlpool, radi isključivo sa tečnim deterdžentom. Znači zaboravi na klasičan praškasti deterdžent.

I radi savršeno. Kad te opomene, dospeš i to je to.

Čini nam se, mada nismo merili, da se smanjila potrošnja, pošto smo ručno uvek skloni da sipamo više nego što je dovoljno.
 
Pitanje je da li radi kako treba hahaha, zalio se neko mislim na gorenje autodose da ne dozira iako je namjesteno, e sad da li su namjestili dobro ili je stvarno neki problem do same masine ostaje nam da sacekamo
Auto dose, bar na našoj Whirlpool, radi isključivo sa tečnim deterdžentom. Znači zaboravi na klasičan praškasti deterdžent.

I radi savršeno. Kad te opomene, dospeš i to je to.

Čini nam se, mada nismo merili, da se smanjila potrošnja, pošto smo ručno uvek skloni da sipamo više nego što je dovoljno.
Ima svakako i dio gdje se moze staviti druga vrsta iako ima to, sto i nije potrebno kad vec postoji auto dose, ali nije lose sa obzirom na to da u autodose ide jedna vrsta praska, a ako peres drugaciji tip odjece za koju treba drugi prasak ne mozes izbaciti stari pa sipati novi vec dodati u dio za manuelno sipanje. Da li je tvoja kombinovana ili samo pere ?
 
Ima svakako i dio gdje se moze staviti druga vrsta iako ima to, sto i nije potrebno kad vec postoji auto dose, ali nije lose sa obzirom na to da u autodose ide jedna vrsta praska, a ako peres drugaciji tip odjece za koju treba drugi prasak ne mozes izbaciti stari pa sipati novi vec dodati u dio za manuelno sipanje. Da li je tvoja kombinovana ili samo pere ?
Samo pranje.

Naravno da ima deo za ručno dodavanje. Moj komentar je bio da u autodozer ne može da ide običan praškasti deterdžent.
 
Nazad
Vrh Dno