ma ja mislim da ne vredi nista, najbolje da je covek pokloni!valerian je napisao(la):mislim da realno vredi 80e
z_m00n je napisao(la):ne daj ispod 100,
a ne trazi vise od 110.
Jedno pitanje, jesi li sam procenio ili ti je neko pomogao? :d :dvalerian je napisao(la):mislim da realno vredi 80e
iwcham je napisao(la):Znam. Videcemo. Jedan momak mi ceni 9800pro 60 evra + da mi da svoj 4200ti, koji ceni 40 evra. To ni u ludilu. Pre cu da je poklonim!!!!
Kao sto rekoh u PM-u nudio sam ti 60 evra + moj GF4200. Moju kartu sam cenio 40 samo zato sto bih u slucaju razmene izbegao maltretiranje da posle prodajem moju, koja se inace uglavnom prodaje po 50 evra.iwcham je napisao(la):Znam. Videcemo. Jedan momak mi ceni 9800pro 60 evra + da mi da svoj 4200ti, koji ceni 40 evra. To ni u ludilu. Pre cu da je poklonim!!!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari