Šta je novo?

Koliko je palo PC trziste u Srbiji?

Ja zivim za dan kada cu moci da dodjem kuci, ubodem telefon i dobijem normalan desktop sistem na velikom monitoru, sa podacima koji su na telefonu. Kad ga koristim kao mobilni uredjaj, tako i sistem treba da se ponasa.

Sve sto sam do sada probao, nije bilo to. Ali nadam se da hoce :)

Takođe.cheers
 
Vratice se polako gaming na pc, ide mu sve na ruku. Samo da bude igara
 
Nikad nije ni odlazio. :)

Igara ce uvek biti. Mozda ne za nas koji smo vec "sve" odigrali u poslednjih 10-15 godina. Ali za nove klince itekako...
 
Sta znaju klinci sta je dobra igra, pa jos kad je predjes, pa onako ponosan onaj osecaj :)

Njima je bitan fejs, viber, whatsapp, instagram ;)
 
Ako ce se zbog necega vratiti to je onda LOL, DOTA, SC i slicne. To se ne moze na konzolama a milioni ih igraju.
 
Tableti imaju jos jednu super primenu, a to je kod male dece. Roditelji od jednog mog brata uzeli tablet i dete vise ne seda za komp da igra igrice ili gleda crtane filmove. Umesto da se muce da skidaju igrice, instaliraju, krekuju itd, jednostavno odu na google play i skinu sta hoce, dete je i samo sad to naucilo. Mislim sta dete zna sta je dobra grafika, dobra prica ono samo hoce da se zabavi. Takodje kad hoce da gleda neki crtani, odu na yt ukucaju sta treba i gotovo.

Sve u svemu tableti nisu toliko losa stvarcica iako ja nemam neku preteranu potrebu za njima
 
Vrh Dno