Šta je novo?

koliki vam je račun za struju?

Menjajte sifre.
 
Čisto poređenja radi, ne znam koliko Vi tačno plaćate račun za utrošenu električnu energiju, ali evo moj slučaj: spratna kuća od 200kvm stambenog prostora, jedan zamrzivač, jedan frižider, jedan šporet kombinovani, dva računara, jedan električni bojler, 3 TV-a! Sijalice su sve LED od 3-9w (lusteri, lampe). To su realno potrošači struje u mojoj kući.
Što se tiče grejanja, tople sanitarne vode, kuvanja...to sve na plin, centralno!
Račun za struju u letnjem periodu od 3500-4000rsd, sada u zimskom od 5500-6000rsd!
 
A sad malo ozbiljno o temi:
1. Kod matorog: Račun za Novembar 8000 dinara. Dva frižidera, dva zamrzivač, dva TV, komp, dve klime (na koje se greje)...
2. Kod nas: 3 Frižidera, 2 TV-a, 2 laptopa, kuva se na struju, grejanje toplana, račun za struju 7000 dinara.
 
Nalozi radnika epsa na crnom tržištu. Možda ima nekih bezazlenih, možda ima nekih koji će da nas vrate u pećinsko doba...

Sigurno povezano sa ransomware-om kojeg su zapatili tj. tek sad i primetili... jer vidi datum na fotki od kad je breach-ovano.
 
da nisi napisao, ne bih ni znao za RW... pokusavam 2 dana da udjem na portal, nece... nadam se da su podaci o kartiacama kod 3rd provajdera...
 
nadam se da su podaci o kartiacama kod 3rd provajdera...

Mozda kod Altapay.... kod njih ti je tek sigurno 😂

Ovo je potpuno katastrofa!
Devetnaesti u mesecu,
racuni namerno odlozeni zbog poskupljenja i izbora,
a sada totalni krah informaticke mreze u najvecoj drzavnoj u koju bi trebali svi da imamo poverenja.

Ko zna sta nas ceka narednih dana...
 
uff, pratimo SMS..
a di bas sad da je blokiram, pred NG :d
 
Danas stigao dobri stari papirni račun 😁 Posle ovoga ne odričem se papira ;)
A mogli su jednostavno kroz eSanduče da dostave račune, kao infostan i mts. I dalje ne vidim svrhu svih onih grafikona, tabela itd.
 
Grafikoni su dobri... ali da, mogli su kroz e-sanduce, ali zeleli su ransomware kao mlada/stara k.... tu nije bilo pomoci, to je prizeljkivano, najavljivano, trazeno...
Dobili su, sta su trazili... jer za bolje ne znaju. Sve mu dodje nekako prirodno...
 
Ransomware je u pitanje, nije tipičan hack, pa su pogasili sve servere dok ne reše situaciju.
 
Ne znam za vas ali meni neki haker platio racun, hvala mu :ROFLMAO:
 
Danas stigao dobri stari papirni račun 😁 Posle ovoga ne odričem se papira ;)
A mogli su jednostavno kroz eSanduče da dostave račune, kao infostan i mts. I dalje ne vidim svrhu svih onih grafikona, tabela itd.
Papirni obračun još nije stigao a ni e račun za firmu
 
Danas poceli da stizu papirni racuni.
A bas sam hteo da se prijavim za e racun..:p
 
Kod nas u zgradi a i celom bloku (NBGD), menjali su strujomere, stavili su digitalne sad u u novembru, ko zna kakav racun mi stize ?!:rolleyes:
 
Nazad
Vrh Dno