Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Da li neko ima problem sa zvučnikom za zvučne priče, odjednom je prestao da radi? Zna li neko šta bi to moglo da bude i kako može da se reši. On pokazuje da puni, ali kad stavim figiricu neće:(
 
Crkavaju. Prelistaj temu, jedan član je servisirao. Bilo je klip na youtube-u majstora kao reklama.
Znam da mu je posle nekog vremena ponovo crkao, traži garanciju.
 
Meni je crkao zvucnik, kontaktirao sam coveka putem mejla i dogovorio popravku. Popravka nije ni malo jeftina (2500 plus postarine). Par dana posle popravke sam mislio da je ponovo crkao, ali u pitanju je bila baterija koja je davala potpuno iste simptome kao kad je crkao. Isto je pokazivao da se puni, ali kad se stavi figurica ne radi. Posle zamene baterije proradio je ponovo.

Evo linka sa yt

 
Poslednja izmena:
Jel ima neko ko skuplja Šumske Životinje, da je kupio broj 49, i Titanik broj 53?
 
Zanimljivo, da je broj 65 - Ralf razbija internet izašao pre ovog broja.
Ne izbacuju po redosledu, jer je crtani ove priče izašao 2012, a crtani broja 65 2018.
 
To me je interesovalo, dal je izašo. Koji je naslov kad već pitam? Meni ti brojevi promakli, kad su bili praznici, pa po njima. Nisam mogo da ih nađem na nekoliko mesta, pa reko sigurno nisu ni izašli. Sad moram da ih naručujem.
 
Sledeći broj legendarnih automobila je br 20 - Škoda 120L, po meni izgleda baš fino, pogotovo boja. (Slika nije moja, sa FB je)

447788377_7730198967028570_6971524211344976151_n.jpg
 
Nazad
Vrh Dno