Šta je novo?

Koka-kola u kucistu ...

djolenzi

Slavan
Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruke
2,136
Poena
240
Naime moj genijalni drugar je uspeo da prospe sok na kucishte a poshto je stacker u pitanju sok je upao kroz gornji otvor i uz pomoc ventilatora koji se nalazi tu uspeshno se rasprshio kroz celo kuciste ... Brzo sam ga ugasio,rasklopio,ochistio sve komponente i na kraju da budem siguran osushio ali se i dalje vide tragovi pa bih nechim da ochistim matichnu,grafichku itd da se ne lepi prashina bzvz,rachunar radi zasad pa ne znam da li je moguce da je negde neshto ostalo pa da se kasnije pokvari nekako...Chime ochistiti sve te delove a da ne se ne upropasti dodatno ? hvala unapred ...
 
vata + alkohol
 
zamisli da imaš HAF932, pa ceo stan bi ti bio okrečen kokakolom :d
 
Alkohol mora biti onaj 96-98% jer ima najmanje vode, kad ocistis sacekaj da se malo osusi.
Imam iskustva cistio sam drugu Centurion 590, tako je to kad drzis kuciste na podu, ispod stola, posluzi da se odlozi piksla, casa itd pa kad se prospe...... :)
 
Slican problem sam resio alkoholom. Bas onaj kao sto rece Uriel u svom postu.
 
Nemoj vatu, ostaće ti ona sitna vlakna po kućištu. Najbolje papirni kuhinjski ubrusi.
 
Alkohol za ciscenje ploce

Alkohol mora biti onaj 96-98% jer ima najmanje vode, kad ocistis sacekaj da se malo osusi.
Imam iskustva cistio sam drugu Centurion 590, tako je to kad drzis kuciste na podu, ispod stola, posluzi da se odlozi piksla, casa itd pa kad se prospe...... :)


Pa zar nece alkohol rastvoriti izolacioni lak na komponentama MB, VGA itd.. ???
 
ne
 
alkohol na vatu i lagano :D
 
Vrh Dno