Šta je novo?

Koju Zvucnu?

Bookey

Slavan
Učlanjen(a)
02.02.2006
Poruke
11
Poena
304
Imam jedan problem...imam integrisanu zvucnu (Realtek ALC850), i skoro sam kupio 5.1 sistem Neo sw-H55, kada pomearm misem preko ekrana, ili kucam nesto na tastaturi cuje se neko pucketanje :smash: ,
e sad... da li postoji leka...(probao sam i sa sluskama - isti problem)
Planiram kupovinu neke zvucne do 50e, racunar koristim za slusanje Muzike, obradu zvuka-SF, Filmove, Igre... bitan mi je kvalitetan Line In :guitar: jednom recju koristim ga za sve za sta je namenjen... Sta bi ljudi vi meni preporucili?
Unapred zahvalan
 
Poslednja izmena:
Možda

ja mislim da je mozda bolje da dodas jos malo (uvek ptanje još malo) i kupis neku kvalitetniju karticu drugog proizvodjaca. Inece i meni se javlja to puckanje i sum. Maticna mi je Delta - 6 a zvucnici 5.1 Alec
 
Za taj novac možda Audigy košta 40€!!
 
crative 5.1 za 15 evrica i da ne boli glava!? :D
 
Ne mora da znači da će pucketanje nestati promenom (ugradnjom) zv. kartice. Ja imam Live!5.1 i isti problem. Može čak da ima veze sa masom (na samom napajanju, ploči,...)
 
audigy bar druge generacije !
 
mislim da je ova prica vishe istroshena, pricali smo samo u zadnjih mesec dana bar 10x.
 
Nazad
Vrh Dno