Šta je novo?

Koju bi vi uzeli?

  • Začetnik teme Začetnik teme Broz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Broz

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
18.09.2000
Poruke
4,505
Poena
740
Sta bi uzeli vi od ove tri karte:
1. Radeon 9600XT
2. GF 5900(non-pro)
3. GF5700Ultra

hvala na misljenju🙂
 
2.
 
Mislim, dabogda se ja tako troumio.
 
Radeon 9600XT

Bez razmisljanja !
 
Broz je napisao(la):
Sta bi uzeli vi od ove tri karte:
1. Radeon 9600XT
2. GF 5900(non-pro)
3. GF5700Ultra

hvala na misljenju🙂

Zavisi i od tvoje procene koja se dobro klokuje.
Ako je neki dobar proizvodjac za 9600XT i dobro se klokuje,
a to nije slucaj kod 5900, onda prva.
Ako je situacija obrnuta, onda ta druga.

PoZ
 
Hvala. Mene zanima sta bi uzeo ako sve koristis na defaultu. 9600xt je sapphire, a 5900 je xfx i zaista izgleda vrhunski. kazu da je mnogo bolje odradjena od abitove LX varijante...
Dakle, sta ako ni jednu ne oc-ujem?
5900 je pao ispod 200USD, XT je sporiji od 9500pro ili u najboljem slucaju dostize starijeg brata...5700 je nesto novo i ne znam sta da ocekujem i da stvar bude jos gora-najskuiplja je cca. 215USD...
 
Ma uzmi bez razmisljanja FX5900. 5700 je koliko sam ja iz testova video sporija od 9600XT-a. Ja imam XFX (Pine) Ti4200 i radi fenomenalno vec godinu i po dana, a i klokuje se dobro. Ako mozes reci mi samo gde si nasao ovu 5900 po toj ceni da odmah pocnem da prikupljam lovu. Pozdrav :boom:
 
Sad letim iz toronta za miami i tamo cu da pazarim za navedenu cifru. hvala za savet🙂
 
Broz je napisao(la):
Hvala. Mene zanima sta bi uzeo ako sve koristis na defaultu. 9600xt je sapphire, a 5900 je xfx i zaista izgleda vrhunski. kazu da je mnogo bolje odradjena od abitove LX varijante...
Dakle, sta ako ni jednu ne oc-ujem?
5900 je pao ispod 200USD, XT je sporiji od 9500pro ili u najboljem slucaju dostize starijeg brata...5700 je nesto novo i ne znam sta da ocekujem i da stvar bude jos gora-najskuiplja je cca. 215USD...

Na default 5900.
 
Broz ni jedno ni drugo ni trece nego kupi Radeon 9700Pro, mozes ga naci za 200$!!!
 
Freak gde brate ima za ispod 200$??? Ajde sibni mi link ovde. NAdam se da je u usa...
 
Broz je napisao(la):
Sad letim iz toronta za miami i tamo cu da pazarim za navedenu cifru. hvala za savet🙂
Hvala na odgovoru. Sad mi samo nije jasno jel to polovna kartica ili je kupujes sa nekim popustom? To pitam zato sto ne mogu da verujem da je tako jeftina (200$ bi trebalo da je oko 170€). Kada pogledam cenovnike ovih nasih firmi cena je duplo veca od ove gore pomenute. Samo jos da iskoristim ovu priliku da pitam kakve su FX5900SE karice posto se pricalo (i pisalo) po raznim casopisima i internetu da su trebale da izadju i da budu jos jeftinije od non-pro 5900-tki. Eto toliko od mene, a tebi zelim srecnu kupovinu 😀
 
GF 5900
 
Boze kakve odgovore ovde ljudi daju. FX 5900 je karta za klasu iznad 9600XT. Naravno da njoj idu sve preporuke !
Samo jos da neko krene da je Divx bolji na 9600XT nego na 5900 :bljak:
 
Hvala Filipe😉
Tvisteru, evo je karta, nova retail pakovanje i nema nikakvog popusta, cena je regularna.

pozdrav🙂
 
Imas na e-bay-u da nadjes jeftino 9700 , 9700pro.
 
Broz je napisao(la):
Hvala Filipe😉
Tvisteru, evo je karta, nova retail pakovanje i nema nikakvog popusta, cena je regularna.

pozdrav🙂
Ma verujem da je nova nego nisam mogao da verujem da je toliko jeftina. Ove nase firme ne da razvaljuju sa cenama nego nije normalno (ne znam samo da li u cenu uracunavaju jos i utovar i istovar robe 😀 ). Da sam na tvom mestu uzeo bih tu karticu bez razmisljanja(overklokujes je i eto ti Ultra). 5900 je ipak klasa vise od 5700 i 9600XT. Pozdrav :boom:
P.S.: Hvala ti sto si stavio sliku kartice.
 
1.
 
Sta uzimas na kraju ?
 
Aman Marsale izjasni se vec jednom, sta si uzeo? Pola Srbije je nestrpljivo da sazna! :d
 
Blam ga da prizna nakon onoliko pljuvanja po doticnoj firmi i hvaljenja one druge :d🙂
 
Uzeh leadteka 5900 za 190USD sto dodje oko 160eura!!! Ne mogu da verujem sta sam kupio za ove pare :happy: Gde sam kupio? Slika govori kao hiljadu reci😉

pozdrav svima :wave;
 
OptiPlex je napisao(la):
Blam ga da prizna nakon onoliko pljuvanja po doticnoj firmi i hvaljenja one druge :d🙂
Ma jok, sto blam. Pa imace jedno 25fps u HL2 i 20 u D3. :beat: :mrgreen: :d
 
Nazad
Vrh Dno