Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isto kod mene, otvorio nalog sinoć i ne uspevam da pustim miner 1000ti put. Odustao i čekam da poprave stratum.
 
Nisam siguran momci sta treba da se radi, tj sta bi znacilo PUSTITI miner, jer kad upalis cgminer on sam pokusava da nadje sher svo vreme, meni povremeno radi povremeno ne, ali kad dobije nesto odradi pa opet ceka... ali generalno radi miner i leze kintica, sporije ali nesto se desava...
 
Neće ni da mrdne...
jel 3.7.3 cgminer. meni je tako jutros nocas zakuco miner i ja ga pokrenem ponovo nece 10-tak puta pokuso i ostavio ga vratio se da pogledam za 10 min kad zakacio se sad ga ne diram neka ga nek radi :d
Ako vec nisi koristi 3.7.3
 
jel 3.7.3 cgminer. meni je tako jutros nocas zakuco miner i ja ga pokrenem ponovo nece 10-tak puta pokuso i ostavio ga vratio se da pogledam za 10 min kad zakacio se sad ga ne diram neka ga nek radi :d
Ako vec nisi koristi 3.7.3

Da 3.7.3, stajao je po pola sata i ništa... probao wemineltc i radi bez problema...
 
Ni meni ne radi vec od sinoc normalno, sad nece da se zakaci....hoce da uplatimo svi po neki jaci paket :D

Elem i ja nesto razmisljao pre neki dan, ovo je prva ovakva varijanta (nama poznata), garant neki vec pripremaju neku kopiju he he...a mozda vec i ima sto kaze cacanin
 
Jel neko nabasao na jos neki sistem poput tellect-a?

Mislim da ce "prevare" poput ove piramide biti sve ucestalije ;)

Iako nabase neko cisto sumnjam da ce postaviti na ovaj forum ;)
Jahace sam sto manje ljudi zna to bolje, koliko bi samo u Srbiji bilo manje banovani ip adresa da nije ove teme :d mozda ne bi ni jedna bila banovana :D
Ova tema je pomogla ogromnom broju ljudi i meni je drago zbog toga, mada zbog pojedinaca da sam znao ne bi je nikad otvorio posteno govoreci.
 
Preko 270$ se ne isplati dizati evrice sa kojna, ako racunamo da ce ici preko 325$ u ovom naletu, a oni da ispostuju obecano, tj da ukinu proviziju 20%. Mozda je i rizik podici na 255-260$, ako krene kojim slucajem da se vraca dole. Za mene je 260$ granica.
 
Ako imaš poverenja da neće preko noći nestati, samo napred i gomilaj balans. :)
 
Preko 270$ se ne isplati dizati evrice sa kojna, ako racunamo da ce ici preko 325$ u ovom naletu, a oni da ispostuju obecano, tj da ukinu proviziju 20%. Mozda je i rizik podici na 255-260$, ako krene kojim slucajem da se vraca dole. Za mene je 260$ granica.

Pa zar nije druze bolje povuc kad je cjena 260$ pa prodat ako dodje do 325$ nego rizikovat nagomilat recimo po nalogu 10€ pa cekat kad ce stici i ko zna koliko ova sema sa kojnetelektom moze da izdrzi.
 
Danas kreirao nove naloge i posle 8 sati jos uvek ne moze miner da se konektuje. kad ubacim stari nalog, kopanje krece istog momenta.
 
Meni racunica tako kaze. Recimo podignes sada kada cena raste na 270$, ubodes vrh, i sutra se vrati na 220$, pukao si 20%. A ako podinges na 260$, dogura do 325$ na dobitku si manje od 10%. Sada ko je spreman da i ko misli da ce cena gore neka povlaci, ko misli da ce se vratiti moze da ceka. Za mene sto povucem do 260$ to je to, posle cekam ili da padne na nekih 220$ ili da skoci preko 325$. Mozda gresim, ali videce se uskoro...
 
Poslednja izmena:
Meni racunica tako kaze. Recimo podignes sada kada cena raste na 270$, ubodes vrh, i sutra se vrati na 220$, pukao si 20%. A ako podinges na 260$, dogura do 325$ na dobitku si manje od 10%. Sada ko je spreman da i ko misli da ce cena gore neka povlaci, ko misli da ce se vratiti moze da ceka. Za mene sto povucem do 260$ to je to, posle cekam ili da padne na nekih 220$ ili da skoci preko 325$. Mozda gresim, ali videce se uskoro...

To je bas lutrija ko zna kud ce BTC okrenut ;)
Odradi onako kako mislis da je najbolje/da ces izvuci sto vise :wave:
 
Eno na facebooku pune slike cointellect tima sa Bitcoin Expo-a...

Elem, očigledno blokiraju nove naloge... nema van-a već neće pusti miner.
 
Novi nalozi definitivno vise ne rade. Probao sa cpu-om, drugi ip i nece uopste da se konektuje. Jel ima jos neko ovaj problem?
 
Tim - dva coveka, ali dobro, bar su se pojavili. Customer Support Team Manager Dayang Tamayo-Milic - ova Azijatkinja je izgleda udata za nekog naseg coveka.
 
slabo radi pool danas nvidie nece dobaciti ni 0.7 evra po nalogu koliko mi se cini...
 
Meni nisu stigli kerovi od juce ni od danas bice ko i prosli put vratice se u live balance.
Nesto opet muljaju oko isplata.
 
Verovatno je fora sto je btc skocio pa nece da nam daju vise nego sto treba ;)
Ispade svaki put kada se ceka po 12 sati bude neki pump ;)
 
Ni meni nema isplate na free nalozima vec skoro 24h. Poslao sam pre pola sata pare sa nekoliko verifikovanih naloga na kojima otkucava samo demo i tu isplacuju za 10-15min.
Ako se ne varam mislim da su negde napisali da ce korisnici sa ugovorima imati prioritet prilikom isplate.
 
Dok jos malo skoci btc pa platit demo stas mora se :d
Moguce da nas tjeraju na uzimanje contracta moze li ovo neko potvrditi koje slao sa naloga na kojima demo vise nije aktivan tj. otplatio se?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno