nesic1
Čuven
- Učlanjen(a)
- 07.08.2008
- Poruke
- 7,215
- Poena
- 570
Bojane evo mojih podesavanja sa kojima dobijam oko 270-280khs, wu je 250, temperatura 64-66 stepeni a fan oko 1500 obrtaja i dobijam oko 1.2-1.4 e.
--worksize 256 --thread-concurrency 8192 --intensity 13 -g 1 --gpu-engine 900 --gpu-memclock 1250
Ako bi povecao intenzitet na 18 i klok gpu na 1000 onda bi davala oko 380khs ali mislim da to ne bi povecalo zaradu.
jesi probao da je delis na pola, tj na 2 naloga?
