Šta je novo?

Koji wirelles gamepad?

premijer

Cenjen
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruke
683
Poena
169
Moze li neko da mi preporuci dobar wirelles gamepad za pc? Do sad sam kiristio zicni xbox nemam nikakve zamerke osim sto mi zica pocela polako da smeta :) a dolaze AC Syndicate...fallout 4 , cod ...valja se pripremiti
 
PS4 Dualshock + DS4Windows

hmmm...prvi put kad sam nabavljao gamepad za pc odlucim da preko blututa vezem ps3 dualshock...mislim da sam dva dana pokusavao da podesim sve kako treba u motion joy i jednostavno pc ili BT adapter nije pa nije hteo da vidi kontrolere ni jedan ni drugi. iznerviram se i kupim xbox zicni kontroler. a bilo bi mi najlakse i najlepse nabaviti ps4 dualshock ali ko mi garantuje da cu podesiti kako treba.
 
Mislio sam xbox 360 wireless gamepad. Moras i da uzmes adapter za njega, sve zajedno te svakako izadje jeftinije od gamesa preko neta.

Nisam siguran gde bi mogao u bih da uzmes - ja sam narucio od poznatog gospodina iz subotice. :)

aaaa kakav sad adapter ... cena mu je reda 60-70eura jos adapter ufff. koliko je tebe doslo sve to? jesi li zadovoljan ? nije bilo problema prilikom povezivanja ...pretpostavljam plug and play :)
 
Ja sam gamepad uzeo za 25e (polovan tada, nov je sad isto tako) i adapter 10e. Najbolja kupovina u zivotu :)

pa stvarno jeste jeftino si prosao. kupio bih nov definitivno ali ovamo u bih se to malo teze nalazi. pogotovo sto je xbox totalno nezastupljen... prosli put kad sam kupovao zicni xbox 360 morao sam preko ebaya i cekao mesec dana...
cek nije valjda da ovaj adapter radi samo za win10
 
Poslednja izmena:
Radi adapter na svim popularnim windowsima.
 
Realna cena za nov 35. Na licitacijskim sajtovima oko 25e za nov, po ceni polovnog ga mozes naci, jer su polovni 2-3000 din.
 
Ne znam odakle pazarujes, kad sam spomenuo licitacijski sajt mislio sam na ovaj u Srbiji za koji svi znaju.
 
Hvala kolegi baltamosu sto mi je u inbox skrenuo paznju da su me na forumu izgleda svi pogresno shvatili.
Dakle, ne trazim XBOX 360 wireless gamepad nego XBOX ONE wireless gamepad koji se skoro pojavio...Moze li to da se nabavi i po kojoj ceni?
 
Ne znam za kod nas, moze kod madjara, cena malo ispod 7000din.


+1
PS4 Controller ~6000din + Asus BT 400 Adapter 1000din i besplatan program.

Sve radi kao podmazano :)

Mnogo mi je prirodnije da nabavim xbox one jer je kao stvoren za windows... lose iskustvo imam, to sam vec pisao. kad sam pokusao preko motion joy da nateram ps3 dualshock da rade na kompu...kupio sam tada asusov BT adapter 4.0 instalirao sve prema uputstvima i nije sanse bilo na win 7 da to podesim. Odustao sam brzo kupio XBOX 360 zicni kontroler i iz prve mi je proradio. Jedina stvar kod njega sto me nervira je zica. Eto sad se dvoumim da li da kupim samo ps4 dualshock adapter vec imam ili da nabavljam xbox one bezicni ukoliko se uopste to moze naci u blizoj okolini posto je relativno nova stvar.
 
Sto se tice Xbox one opcije to stvarno ne znam jer nisam probao.
Ja sam uzeo BT-400 od Asusa i Dualshock 4 dzojstik original, instalirao DS4Windows programce (na njihovom sajtu je vrlo jednostavno uputstvo) i pokrenuo sve za 10 minuta otprilike na Win7 i to je sve.
 
Preporuka bežični za PC? Da nije neko lupanje po ušima, ako se svidi onda bi se kasnije kupili bolji. Treba mi par za dva igrača.
 
Nazad
Vrh Dno