Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Jos bolje onda 12,5eu/godina za 8 clanova.
Ja sam zainteresovan.
 
I ja sam za.
 
50% nas ima za sad.
 
Ima nas 8 ako svi koji su ovde izrazili zelju potvrde.
Ajde posaljite mi DM svi koji hoce, pa kad to potvrdimo da vidimo ko ce da poruci (meni nije problem da porucim).

1697998682806.png1697998782694.png
 
Video ali se niko drugi jos nije javio na pp, nas dvojica je malo.
 
dobio sam pet pp znaci jos dva.
 
Pogledaj cyberghost, ja sam za ~55$ dobio 3 godine, za 8 uredjaja.
1698049486742.png

Best VPN Service 2023: VPNs Tested by Our Experts

Gledano sa aspekta cene jeste drasticno bolja ponuda 3god 55$ u odnosu na 1god za 100eu.
Ali ta razlika ima svoje razloge, sve zavisi kome je sta bitnije.

Mada sve je stvar ukusa i potrebe.
 
Poslednja izmena:
Koristio sam Express VPN onih mesec dana besplatno i nisam imao zamerki.
U stvari jesam, preskup je.
CG koristim, ne znam, u martu mi ističe tako nešto, kao navedena ponuda, preko dve godine i isto nemam zamerki. Slična cena, 7 uređaja.
Takođe nisam baš ljubitelj svega što se može pročitati napisano od "plaćenika". Uvažavam, ali više kao kriterijum šta da isprobam :)
CG sam uplatio tada mesec dana i na osnovu probe doneo odluku.
Odluka je na Vama, samo iznosim neko moje viđenje te problematike.
Inače ako te zanima merenje odavde, wifi na 5 ghz, optika MTS 200/80:
Untitled-1.jpg
Untitled-2.jpg
Njujork je užasno spor inače, kukao je sestrić na njega dok je Netflix bio u upotrebi.
 
Expresvpn može na 8 uredjaja istovremeno a inače na koliko može da se instalira?ako nas osmoro kupi,možemo da se ulogujemo samo na jedan uredjaj ili samo po jedan da koristimo istovremeno?sad sam isprobao i radi mi eon odlično,brzina na mi box-u preko 90mb
 
Samo Mullvad VPN.
 
Moze 8 uredjaja da bude ulogovano, da bi se ulogovao sa drugim mora stari da se izloguje.
Takodje moze tih 8 ali ne vise istovremeno da budu aktivni.
Moze naravno da se instalira na router i onda se on broji kao jedan uredjaj a svi ostali u kuci idu preko njega(kolko god ih ima).

Sto se CG tice imao sam i nisam bio zadovoljan ni brzinom ni otvaranjem streming servisa.
Sad imam Surfshark, PIA, Ivacy i rade dobro. Expressvpn imam preko nekog lika obnavlja se svakih 30dana ali samo Android).
Tako da mi je on najkvalitetnije resenje ali mi preskup da ga sam uzmem.
Samo Mullvad VPN.
Da ako ne koristis za streaming.
Ja trenutno koristim njihov DNS free odlican je.

How many devices can I connect to the VPN simultaneously?​

With a single ExpressVPN subscription, you can connect to the VPN on up to eight different devices at the same time, regardless of platform (including virtual machines). You can install ExpressVPN on any number of devices, but only eight devices can be connected to the VPN at once.

Examples of possible device combinations​

One ExpressVPN subscription can be used on:

  • eight computers, or
  • four iPhones, two iPads, and two MacBook, or
  • three computers, one Kindle Fire, three iPhones, and one router, or
  • any other similar combination regardless of device type.
If you have reached the connection limit and want to connect on another device, disconnect a connected device. To disconnect, click or tap
On button.
.

If you are getting a “Connection Limit Reached” warning but have only eight or fewer devices connected, contact the ExpressVPN Support Team for immediate assistance.



Skupili smo 8 javljam svakom kako dalje.
 
Poslednja izmena:
Poslao sam vam u pp moj kontakt i javilo se sestoro, cekamo sedmog da se javi pa idemo dalje.
 
Ima nas dovoljno ali nije to problem.
Pokusavam bezuspesno da uplatim odbija sta god da koristim.
1698094657203.png
Mozda do njih probacu sutra.
 
aj ako uspete testirate i EON pa ako sve staljaka da praivmo jos jednu familiju :)
 
Probao sam danas opet ista prica :(
Poslao sam vam mail sa predlogom da ili neko pokusa od vas ili da odustajemo?
Nemojte mi vise uplacivati, onima koji jesu sam u mailu dao predlog.
 
Spasio nas Lexpower tako da smo uspesno zavrsili odiseju i oformili Express familiju :)
 
Sad nisam bas siguran na kolko moze da se instalira Expressvpn.
You can connect up to eight devices to ExpressVPN simultaneously with a 6- or 12-month ExpressVPN router price plan, regardless of platform (including virtual machines). Alternatively, you may connect up to eight devices simultaneously with its monthly subscription. ExpressVPN can be installed on an unlimited number of devices.

Po ovoj izjavi moze kolko oces instalacija ali samo 8 konekcija istovremeno.
Sto onda znaci da nema sta da brisemo kad hocemo da koristimo na drugom uredjaju, samo nesme vise od jednog da bude aktivno/povezano.
 
Po ovoj izjavi moze kolko oces instalacija ali samo 8 konekcija istovremeno.
Sto onda znaci da nema sta da brisemo kad hocemo da koristimo na drugom uredjaju, samo nesme vise od jednog da bude aktivno/povezano.
tako je. možete da instalirate svi na koliko god hoćete uređaja, ali svako od vas može da ima samo jednu aktivnu konekciju na samo jednom uređaju, da ne bi došlo do konflikta.
 
A mislio sam da nas je spasio Lexpower 😂🤣😂🤣
 
Koji VPN za Eon? Imam Nord na Eon box-u ali je prestao da radi, opet su mi blokirani kanali.
 
Nazad
Vrh Dno