Šta je novo?

Koji TV tuner?

  • Začetnik teme Začetnik teme Lale
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Lale

Čuven
Učlanjen(a)
26.10.2003
Poruke
69
Poena
609
Hteo bi da kupim neki TV tuner, pa me interesuje vase misljenje. Koji daje dobru sliku i da je oko 50 e?
 
Ima li neko od vas Asus? Mislim da ima dobru sliku i da kosta oko 50e.
 
Vidis lale golublji pastuve mozes da skupis pare pa da uzmes Pinnacle PCTV a kosta negde oko 70 :twisted:
 
D.E.V.I.L. je napisao(la):
Vidis lale golublji pastuve mozes da skupis pare pa da uzmes Pinnacle PCTV a kosta negde oko 70 :twisted:

...a mozes ovo uzeti i od mene za 40€-kao iz radnje sa kutijom, kesicama, knjizicama, original cd kao i nove verzije drivera, sa nekoristenim daljinskim...

p.s. trenutno imam rezervaciju za sredu.
 
Hvala na odgovorima

Koliko je slika boja na PCTV-u? Cuo sam da je ostrija od ostalih. Interesuje me jos jedno pitanje. Kad se snima (grebuje) u rezoluciji 720*570? koliko taj snimak zauzima mesta na HDD-u (MB/s) :?:
 
D.E.V.I.L. je napisao(la):
...golublji pastuve...

Jel si ti neki satanista ili sta vec, stalno imas ovakve tripove... 🙄
 
SuperStarr je napisao(la):
...



Jel si ti neki satanista ili sta vec, stalno imas ovakve tripove... 🙄
SRBINE ako mi je nadimak D.E.V.I.L. ne znaci da sam satanista i nemoj da pricas tako o ljudima ako ih ne znas a za te moje tripove evo ti odgovor: VOLIM DA SE ZEZAM O🙂
 
D.E.V.I.L. je napisao(la):
...

SRBINE ako mi je nadimak D.E.V.I.L. ne znaci da sam satanista i nemoj da pricas tako o ljudima ako ih ne znas a za te moje tripove evo ti odgovor: VOLIM DA SE ZEZAM O🙂

Ok, PEACE! :mrgreen:
Malo si mi boo oci sa "trip"-ovima. :mrgreen:
:wave;
 
Nazad
Vrh Dno