Šta je novo?

Koji TV Samsung UE40D6100 ili LG 42LW5500?

hilll

Slavan
Učlanjen(a)
29.02.2008
Poruke
28
Poena
304
Pa iz samog naslova se vidi da se razmisljam koji tv kupiti.Interesuje me koji je bolji ne zavisno od cene Samsung UE40D6100 ili LG 42LW5500. Hvala na odgovorima.:)
 
Ako ti je bitan DTS zvuk (a bitan je ako misliš da gledaš mkv fajlove preko usb-a) onda Samsung, pošto LG nema dekoder.
Ja sam danas uzeo Samsung UE40D6100 za 650 evra (+ 4 para 3D naočara) i mogu da ti kažem da je TV fenomenalan. Sve što piše i radi, a podešavanja mali milion.
Pušta mkv preko USB-a, sa sve DTS zvukom (3 USB porta), možeš da ga kačiš na mrežu, preko koje imaš silne mogućnosti, ne znam šta da ti kažem i ja se još uvek navikavam i istražujem, ali za ove parice koliko sam ga ja platio meni je odličan.
 
jel taj ispao iz kamiona kad je 650€, ja ne mogu da nađem ispod 1100€ nigde

jedino ga na fudzilli nađoh za 620€ i to u poljskoj i engleskoj, naši lopovi od prodavaca ni manje ni više nego duplo uzimaju
 
Poslednja izmena:
Imas za te pare preko oglasa ljudi uvoze iz Madjarske i prodaju.
 
kontao sam da je tako nešto, samo ja samsung ne bih uzeo ni kod nas sa 2 godine garancije a kamoli na ovu foru. nakon što mi se sve od samsunga što sam imao pokvarilo u garantnom roku imam žešće predrasude o brendu
 
Vrh Dno