Šta je novo?

Kućna multimedija Koji TV kupiti?

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Dekini1

Zapažen
Učlanjen(a)
05.10.2021
Poruke
3
Poena
22
Pozdrav svima.

Ovih dana sam u potrazi za TV-om i nakon istraživanja, gledanja recenzija, čitanja foruma zbog budžeta kojim raspolažem izbor je pao na TCL ili Hisense. Dilema je oko 55C815 ili 55U7QF. Pošto su cenovno isti a nažalost nema ih u radnjama u kojim sam gledao u mom gradu već moraju da ih poruče iz magacina nisam u mogućnosti da ih uživo procenim pa mi je potrebna pomoć oko odabira. TV bih koristio za gledanje filmova i serija (klasičan TV program, aplikacije, fleška, screen cast...) pošto konzolu ili računar ne posedujem trenutno igranje mi nije bitno. Takođe ako neko ima predlog za neki drugi TV iste veličine u cenovnom rangu do 80000 a da je bolji od ova dva za predložite. Unapred hvala na odgovorima.
 
I ja sam u sličnoj dilemi. Da li vredi izdvojiti mnogo više novca za bolje procesiranje slike? Što više gledam manje znam ...
 
Gledao sam neki dan u Uscu Hisense i TLC a i druge proizvodjace , ima i u nizu u TM poredjano , Hisens ipak malo bolja slika po meni i atraktivnije malo izgleda , kvalitetnija izrada na oko. Ne secam se koji je TLC model bio tbh.
Gledao sam 55U7QF a i druge Hisens a i dosta drugih proizvodjaca , bukvalno je kolko para tolko muzike. Posto ne igrate mislim da su tu negde.
Ja imam PS5 pa se lomim vise :)
Najbolje ako mozes da vidis oba ukljucena pa da sam zakljucis. AL sta je jeftinije u tom trenutku .
 
Verovatno cu neki Nanocell na kraju... Imam LG TV vec dugo a i gaming monitor pre godinu dana sam uzeo isto LG.

55NANO803PA ili 55NANO863PA

 
Nazad
Vrh Dno