Šta je novo?

Kućna multimedija koji televizor da kupim

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Gavrilo0000

Zapažen
Učlanjen(a)
01.08.2022
Poruke
1
Poena
11

Samsung UE43TU7022KXXH ili HISENSE 43A6BG​

treba mi dobar tv za igrice i filmove













 
Po meni bolji je Samsung.
E sad,meni treba pomoć.Koji tv od 40 inča i sa Androidom da uzmem?Nemam neko izbora:TCL,Hisense ili Tesla .Hisensovi koliko vidim imaju slabiji zvuk 2x7W dok npr.Teslini imaju 2x10W.Sta mi vi predlažete?
 
onaj sa najdužom garancijom :D
40" Android Hisense je Full HD, samo da skrenem pažnju
ne znam za TCL i Tesla, Hisense ima IPS panel

no, 40" ili 42"?
 
Znam i ja bih uzeo 43 inča ali su matorci ograničeni jer ako uzmem od 43,neće stati na komodu. 😔🙄 Koliko vidim Hisense i TCL daju 5 godina garancije a TESLA 3 godine.
 
Koja je fora sa LG televizorima, za oko 45000 ima 5-6 modela od 43 inca i svi isto izgledaju a svaki ima drugaciju oznaku. U čemu je fora? Treba mi lg tv za oko 45000 din pa ako neko zna koji da odaberem
 
Valja li Alpha 50g7nua za 38k? Treba mi tv za netflix i HBO Max, ponekad YouTube da pustim i to je to. Ne bih da platim nešto preterano, oko 40k npr. Nije mi problem par hiljada više ako je stvarno dobar tv.
Prednost Android da mogu kršten YouTube (smarttubenext) da koristim. 😅
Nekako mi Alpha deluje bolje od Fox, vox, vivax, Stella itd.
 
Da li je i dalje Hisense 55u7qf do tih 64k din najbolja kupovina?
To je plafon što se tiče cene.
Koristio bi se klasika domaci kanali,supernova,hbo max i sl...ali kanali primarno.
Neznam dal da se ide na najjeftinije modele 40k+ din,koliko su ukucani hteli u startu da odvoje,ako se gore hisense loše snalazi na nižim rezolucijama...
Možda neka preporuka trećeg šta znam...
 
Nazad
Vrh Dno