Šta je novo?

Koji telefon za ~350$?

rosta

Čuven
Učlanjen(a)
02.02.2004
Poruke
191
Poena
620
Planiram da kupim telefon u USA pa mi predlozite koji je od ovih najpametnija kupovina:
1. Honor 8 32 GB - 350$ (juce bio 290$ na Amazonu)
2. Moto Z Play 32 GB - 365$
3. Moto X Pure 32 GB - 270$
4. Nexus 5X 32 GB - 250$
5. LG V10 64GB - 290$

... ili imate neki drugi predlog?
Hvala!
 
Sve zavisi od tvojih prioriteta. Ako hoces najbolju kameru i ustedis malo para 5x je tu nsjbolji izbor. Moto x play je zsnimljiv zbog modularnosti ali su dodatci skupi. V10 dobar telefon ali vec skoro 2 god star. Za Honor 8 svi imaju reci hvale, jako lep model. Meni smeta sto je ceo od stakla pa je neka futrolica skoro obavezna.
Jel ima u ponudi 6P ili p9 i koje su im cene?
 
Za 350 dolara u USA imaš i Zte Axon 7 i Alcatel Idol 4s. Vrlo zanimljivi telefoni. Ja sam hteo da ih uzmem, ali nije bilo kod nas a nisam mogao da čekam do maja.
E da, za te pare bi trebalo da imaš i Oneplus 3.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da se isplati da dodas koju hiljadu i uzmeš op3t. Ako ne njega onda h8 na toj akciji od 290$. Mada sam čitao da je i s7 na akciji samo ne znam ima li istine u tome

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako si vec u USA, u smislu da zivis tamo, ili planiras barem 24 meseca ostati, vezivanje nije problem kao kod nas - ionako im placas pretplatu, nema popusta ako ne uzimas telefon, a u vecini mesta imas jedan izbor realno :) (mada imas prepaid...)
 
Nije u USA ali se otprilike uklapa u taj opseg cene pa cu da se prikljucim na ovu temu.

Sony Z4 Premium ili X Perfomance?
Nesto trece slicnih karakteristika i cene?
 
Pitaću ovde jer mi odgovara naslov.

Da li se Honor 8 smatra za best buy do 400 evra? Da li je bolje uzeti P9, X performance, Z5, XZ možda? Ne znam da li sam zaboravio nešto još dobro...
Samsung nije u igri kao ni polovni iPhonovi.
 
Nazad
Vrh Dno