Šta je novo?

Koji telefon preko paketa u Telenoru?

MakingPlays

Poštovan
Učlanjen(a)
15.01.2016
Poruke
108
Poena
69
Pozdrav,

Planiram da kupim nov telefon u preko paketa na rate u Telenoru, ali nisam siguran sta bih uzeo. Paket je Prenesi i Surfuj+ XL .

Imam racun u Telenor banci, tako da na uredjaj+paket dobijam 30% popusta ako uzmem uredjaj.

Pikirao bih da mi racun bude oko 2500-2600din sa oko 7000din ucesca.

Zanimaju me preporuke (sa razlozima), ja sam gledao Tesla smartphone 9, svidja mi se dizajn ali su procesor i grafika smece, a baterija je smesna. Tu je negde i HUAWEI HONOR 8 LITE.

Telefon mi treba za svakodnevnu upotrebu, naravno da moze da pokrene i neke android igre, mada ne treba mi nesto besno. Takodje mi je dosta bitna kamera, posebno kvalitet snimaka.

Hvala unapred.
 
Nazalost nemam opciju da uzmem telefon za kes... dakle mogu da kupim samo na rate u telenoru pa me od ponude koja ima tamo zanima sta da uzmem?
 
Ako prenos broja podrazumeva da predjem kod drugog operatera, ne dolazi u obzir. Zanima me u Telenorovoj ponudi od telefona sta da uzmem.
 
A5 je preskup u telenoru, nije mnogo jeftiniji od s7, a graficka i procesor su isti kao j5, j7... Nznm kakav je A5 2017 i dal su ga dobili ali sigurno ce biti preskup i on, kad su bili 2015 i 2016. Mozda j7 2016 mozes da pogledas, nije skup a kamera mu je dobra.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Ja ne znam šta da predložim. Meni je sve ovo preskupo a i neće zadovoljiti jedini kriterijum, da ok snima... Bacanje para... [emoji19]
 
Poslednja izmena:
Telenor je generalno preskup za kupovinu telefona, ali covek neće ni da cuje za drugo. Videh sad da 5x izađe preko 400 evra uz paket. Bezobrazno.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Ako hoces da ostanes u telenoru, onda ti je najbolje da podneses zahtev na primer u VIP-u za prenos broja, cim stigne zahtev do telenora oni ce te zvati da ti ponude 50% bez telefona ili da ga uzmes preko banke isto 50% popusta, a ovako ti nude 30%. Ili 25% na paket uz telefon po ceni za paket koji odaberes i tu muzes na 6 rata i to ti je to. A sta da uzmes to vec nznm da ti kazem, od svih telefona sto sam gledao preskupi su, i u tom srednjem rangu uzmi galaxy j7 2016, ostali nisu mnogo bolji ili nisu uopste a skuplji su mnogo. Idi u telenor radnju i probaj mu kameru posto hoces dobru, a msm da je dobra. Nije kao na ajfonu ali je dobra bar po dnevnom svetlu.
 
Je l' moze neko malo detaljnije da opise postupak promene operatera(prenosa broja)? I ako bih se odlucio za tu opciju, kod kog operatera bi mi bilo najbolje da predjem i koji telefon da uzmem?

(Pod istim uslovima kao sto sam gore napisao, dakle da mi racun bude 2500-2600din mesecno i da ucesce ne bude vise od 7000din.)
 
Poslednja izmena:
EDIT:

Ako bih hteo da prenesem broj u MTS recimo, morao bih da platim racun za jos 10 meseci ugovorne obaveze u Telenoru, kako mi se to isplati?
 
Pa ne isplati se, normalno, kolege su mislile po isteku ugovora za prelazak, ne u sred ugovora.

P9 Lite TT
 
EDIT:

Ako bih hteo da prenesem broj u MTS recimo, morao bih da platim racun za jos 10 meseci ugovorne obaveze u Telenoru, kako mi se to isplati?
Ja sam mislio da ti istice ugovor pa da trazis savet za telefon sa dobrom kamerom. Nikako ti se ne isplati, a i telefon mozes da uzmes jedino po punoj ceni preko telenor banke na 12 ili 24 rate nznm tacno. Izracunaj koliko ce da te kosta i dal ti se isplati i hoces li moci da placas, a ja bih ti preporucio da sacekas da ti istekne ugovor i da im trazis popust.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Ne znam kako je u Telenoru, ali u vip-u ti dodaju te preostale mesece od prošlog ugovora, tako da proveri da li je tako i u Telenoru.... Znači kada bi produžavao toliko pre roka u vip-u imao bi 34 meseca ugovora, to ti navodim samo kao primer jer nisam siguran za Telenor, pa se bolje raspitaj... Postupak je jednostavan kada ti je istekao ugovor i nemaš nikakva dugovanja kod trenutnog provajdera... Verovatno bi dobio još bolju ponudu Telenora ako ponedeš zahtev za prenos...
 
Ne znam kako je u Telenoru, ali u vip-u ti dodaju te preostale mesece od prošlog ugovora, tako da proveri da li je tako i u Telenoru.... Znači kada bi produžavao toliko pre roka u vip-u imao bi 34 meseca ugovora, to ti navodim samo kao primer jer nisam siguran za Telenor, pa se bolje raspitaj... Postupak je jednostavan kada ti je istekao ugovor i nemaš nikakva dugovanja kod trenutnog provajdera... Verovatno bi dobio još bolju ponudu Telenora ako ponedeš zahtev za prenos...
Ne moze u telenoru to kao u vipu, pre je moglo 6 meseci ranije da mozes novi ugovor ako smaras korisnicki servis na mail, sad msm da ne moze ni to vise kao sto ne moze ni popust dok ne podneses zahtev. Msm moze on da proba ali msm da ce jedino da mu ponude preko telenor banke tel. Moze da im prica koliko hoce da mu treba telefon oni ce mu svakako reci super uzmi preko banke na 24rate [emoji2]

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno