Šta je novo?

Koji SOHO NAS uzeti ?

  • Začetnik teme Začetnik teme pTomic
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pTomic

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
31.01.2002
Poruke
1,184
Poena
660
Moja oprema  
Ostale periferije
Mac Mini M4
Steam
petar.tomic
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ćao, drugari.
Danas je moj voljeni WD MBLD 4TB otišao da izigrava ciglu. Sam od sebe.
Zato za Vas imam 2 pitanja:
1. Koji NAS uzeti (4-6TB) ?
2. Kako izvući podatke (oko 3.5TB) ? Kvaka 22 je to što su ovde 2 diska u stripe modu iliti RAID 0.

Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno