Šta je novo?

Koji smartphone do 300e?

puska

Slavan
Učlanjen(a)
21.05.2005
Poruke
822
Poena
319
Dakle sta preporucujete ? Symbian ili WM? Gledao sam Nokia N79, N95, N85 je malko iznad mog dometa kao i Samsung Innov8, al posto sam skroz van tih tokova da cujem vase predloge? Nezelim QWERTY tastaturu, i telefon je pozeljno da nije ogromnih dimenzija
 
innov8 je malko vise iznad tvog dometa :d al` ako uspes da se skrpis vredi svaku paru... ;)
 
Ako neces qwerty, ja bih ti preporucio neki Symbian fon. WM telefoni su odlicni, ali je meni WM tel bez qwerty tastature mucenje..
Sad, koji ces symbian, to ces morati sam da pogledas i odlucis. Nema nekih razlika sem razlika u hardveru. Znaci, vidis sta koji poseduje od hardvera, ti znas sta je tebi od toga potrbno i koliko je potrebno i izaberes neki.
Znaci, prvo treba da odlucis koji OS ce da nosi.
Moj glas je za WM PPC telefon ali sa qwerty tastaturom.
 
uzeo sam N85 dakle symbian fon, nemam bas neku potrebu za qwerty, a nisam imao nikog da isprobam i vidim dal bi mi to bila prednost ili mana
 
pa morao sam, posto ne menjam tel bas cesto, onda bolje da sad u startu dam malko vise, posto mi se cinio kao najbolja opcija, imam malko problema sa ubacivanjem programa, zbog certifikata, al dobro valjda ce se uskoro naci trajnije resenje i za n85 kad je to u pitanju, u svakom slucaju hvala svima
 
Nazad
Vrh Dno