Šta je novo?

Pametni uređaji Koji robot usisivač?

Fitnes narukvice, sijalice, pametni usisivači i sl.

blerg

Poštovan
Učlanjen(a)
29.12.2014
Poruke
14
Poena
55
Roomba 698 ili Xiaomi mop 1c? Budžet oko 30k.
Za kuću od oko 100m2, nema tepiha.
Mop čisti i vodom, nadam se da je to prednost, ima jaču bateriju ali kažu irobot mnogo pouzdanija firma... Naginjem Xiaomiju, mišljenja?
 
Ja sam kupio nedavno 1C i prezadovoljan sam. 1C usisava jako dobro tepih ali ako ga nemas onda svejedno. Baterija takodje treba obratiti paznju jer ja imam oko 40m2 koje usisava i kad zavrsi ceo stan bukvalno je baterija na 25-30%. Znaci pri vecem stanu ne bi mogao odjednom da pousisava. Nisam primetio neku razliku u potrosnji kad prikacim Mop... Ako hoces bolji Mop sistem onda Mop Pro ali je skuplji. A ovaj Roomba ne znam kakav je, nisam iskreno nikad imao sa tim brendom iskustva.
 
Ja ionako planiram da ga koristim tako da ga zatvorim da odradi po jednu ili dve sobe dnevno, nije bitno da mora sve odjednom, pretpostavljam da može tako?
 
Za oko 30k bi trebalo da ima i Mop Pro, ja sam ga platio 34k pre godinu i mesec dana.
 
Xiaomi 1C ima jednu četku. Ali realno nije to presudna stvar uopste, ovaj 1C sve pokupi.
@blerg naravno moze, on mapira ceo stan prvo ( ne znam kako ce to biti ako ne stigne da zavrsi ceo stan dok traje baterija, mozda nastavi kad se napuni opet) i onda oznacis sobe koje hoces i kliknes na Clean. Zavrsi ti sobu i vrati se na punjač.
 
Nazad
Vrh Dno