VMWare player je sasvim dovoljan realno. Eventualno VMWare Server, koji je za desktop primenu malo manje zgodniji ali ima vise opcija - i dosta zgodniji pristup masinama preko mreze.
Ranije je Player imao manje opcija od Workstationa-, sada iskreno osim ACE opcija ne znam sta konkretno ima vise 😀