Šta je novo?

Koji program za virtual masine?

  • Začetnik teme Začetnik teme Dmjenk
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Dmjenk

Slavan
Učlanjen(a)
07.03.2007
Poruke
647
Poena
330
Koji bi ste mi program preporucili za podizanje virtuelnih masina, nije bitno da li je free ili paid vazno da je dobar i jednostavan. Da li je vmware player dobar izbor?
 
VMWare player je sasvim dovoljan realno. Eventualno VMWare Server, koji je za desktop primenu malo manje zgodniji ali ima vise opcija - i dosta zgodniji pristup masinama preko mreze.
Ranije je Player imao manje opcija od Workstationa-, sada iskreno osim ACE opcija ne znam sta konkretno ima vise 😀
 
Nazad
Vrh Dno