Coboco
Čuven
- Učlanjen(a)
- 08.02.2002
- Poruke
- 94
- Poena
- 609
Dakle, evo o cemu se radi, moj prijatelj je otvorio igraonicu i na svim kompovima je instaliran 98SE (naravno🙂 ) e sad potreban mi je neki program cije imane znam (zato i postavljam topic) koji ce moci kao u win2000 da odvoji sta mogu da rade useri i administrator, tj. da zabranim klincima sve osim startovanja igara (inace cuo sam da postoji taj program inace ne bih vas ni pitao da nisam), dakle ako neko zna nesto o tome neka mi napise link ili samo naziv program ... naci cu ga vec.
Hvala
Hvala