Šta je novo?

koji progam???

  • Začetnik teme Začetnik teme Coboco
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Coboco

Čuven
Učlanjen(a)
08.02.2002
Poruke
94
Poena
609
Dakle, evo o cemu se radi, moj prijatelj je otvorio igraonicu i na svim kompovima je instaliran 98SE (naravno🙂 ) e sad potreban mi je neki program cije imane znam (zato i postavljam topic) koji ce moci kao u win2000 da odvoji sta mogu da rade useri i administrator, tj. da zabranim klincima sve osim startovanja igara (inace cuo sam da postoji taj program inace ne bih vas ni pitao da nisam), dakle ako neko zna nesto o tome neka mi napise link ili samo naziv program ... naci cu ga vec.
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno