Šta je novo?

Koji postpaid?

Učlanjen(a)
06.08.2005
Poruke
743
Poena
319
Hteo bih da uzmem Smart 550 koji izlazi 1090din mesecno ali na 12 meseci a ne na 24,takodje bih uzeo i neki telefon ali ne nesto preskupo,recimo Galaxy Ace Plus

Poenta je sto na VIP-ovom sajtu ne nalazim nista o ugovorima na 12 meseci kao ni o cenama telefona u tom slucaju

Na ovo pitanje vezano za VIP mrezu sam dobio odgovor da na 12 meseci ovako nesto nije moguce pa bih pitanje prosirio i na druge 2 mreze,dakle da li je moguce izbeci ugovor od 24 meseca i uzeti onaj na 12 uz mogucnost da se uzme i neki telefon za 15-20 hiljada

Ako neko ima info ili neki savet,unapred hvala:)
 
^Само што су цене у том случају сулуде...
 
@delija, kod MTS-a se ne isplati telefon naspram popusta od 50%. Cak i na 12 meseci (mogu poneki telefoni samo). 50% off postoji i na 12 meseci.
Kod VIP-a je vec drugacija prica, ali je opet isplativije uzeti 25% off na 27 meseci (kaze 24, ali koliko cujem produze jos 3 za "otkazni rok") umesto telefona a telefon opet kupiti u radnji.

Jedino ako uzimas u obzir rate (koje ces tesko dobit u VIP-u ako nisi duze korisnik?), pa onda mozda se isplati.
Procitaj price o servisima telefona kod operatera, pa razmisli da li ti se isplati.
 
Znaci ili 24 meseca ili samo kartica na 12 jer telefone ove bolje ne daju? pih....:)
 
Samo pazi kod mtsa ako uzimas a koristis 2G internet- dok surfujes ili dok ti se radi sinhronizacija bices nedostupan i nece da ti stizu poruke dok se ne ugasi net.

Za te pare koje si rekao imas na oglasima da nadjes ace nov sa garancijom. A i dosta drugih dobrih telefona. Ako ti ovo za nedostupnost ne smeta, onda mtsu niko ne moze da pridje sa cenama. Za 990din imas da uzmes paket sa 600min 1500sms i 1.5GB neta. Tu nema sta vip da trazi, a telenor bolje da ne pominjem. Za te pare oni daju 150min i 500 sms i 500MB
 
Ja bih najpre VIP uzeo jer imam vec njihov prepaid no naravno da i druge mreze dolaze u obzir, a ovaj Ace sam nasao najjeftinije za 216 eura,sto mu dodje 25000 o_O

Iskreno vise gledam da uzmem neki tel ako se isplati ili uopste moze uz pretplatu od 1000din ali da ide na 12 meseci,ako po ovome sto se prica ne moze onda bih definitivno pre birao ugovor na 12 meseci i samo karticu bez telefona koji bi jurio na drugom mestu
 
Vrh Dno