Šta je novo?

Koji novcic da kupim na binanceu kako bih ga posalo na CEX a da najmanje izgubim u transakciji.

deki21

Cenjen
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruke
91
Poena
160
Imam nesto USDT-a na binanceu voleo bih da ih prebacim na CEX kako bi ih zamenio za euro i isplatio na karticu master card telenor banka.
Koji novcic da kupim na binanceu i da ga posaljem na CEX a da najmanje izgubim u transakciji.
ETH dere, ni BTC nije nesto sjajan. (mislio sam mozda TRX ili DOGE)
Pitao sam ljude na Binanceu kazu nisu sigurni da li oni mogu da mi isplate novac na karticu. Pa bolje da uradim to sa cexa uzevsi u obzir da to svi rade tako.
Hvala svima u napred.
 
Imam nesto USDT-a na binanceu voleo bih da ih prebacim na CEX kako bi ih zamenio za euro i isplatio na karticu master card telenor banka.
Koji novcic da kupim na binanceu i da ga posaljem na CEX a da najmanje izgubim u transakciji.
ETH dere, ni BTC nije nesto sjajan. (mislio sam mozda TRX ili DOGE)
Pitao sam ljude na Binanceu kazu nisu sigurni da li oni mogu da mi isplate novac na karticu. Pa bolje da uradim to sa cexa uzevsi u obzir da to svi rade tako.
Hvala svima u napred.
Ne znam koliko si pratio ovaj forum ali opšte je poznato da cex ne isplaćuje ništa na Master karticu i to od 22. februara ove godine. Samo na Visu.
 
Da li postoji menjacnica koja isplacuje na master card ? Nisam pratio zaista. Hvala za info
 
Nazad
Vrh Dno