Šta je novo?

Koji MX 400

BOnGo

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2001
Poruke
9
Poena
601
kakvi su modeli "Eagle" firme
nemam para za nesto bolje
jel ima neko od vas eagle-a ?

;)
 
Promasio si forum, ali u svakom slucaju probaj da eskiviras Eagle-a
 
gladiac je napisao(la):
Promasio si forum, ali u svakom slucaju probaj da eskiviras Eagle-a
koju onda da uzmem [imam samo 160 dm za graficku] a da je solidna i da nije eagle ;) boom :wave; :mad: :p ;) (D) :) FX
 
BOnGo je napisao(la):
koju onda da uzmem [imam samo 160 dm za graficku] a da je solidna i da nije eagle ;) boom :wave; :mad: :p ;) (D) :) FX

Uzmi polovnog ASUS 7100 Pure ili GainWard MX400, ali obavezo da imaju 5 ns ili brzu memoriju.
 
karta

Za te pare mozes neku chaintech ili inno,bolje ti je da dodas nesto malo para i da uzmes neku gainward.Za ove dve prve se dobro raspitaj stvarno,nemam iskustva sa njima.
 
notax je napisao(la):
Uzmi polovnog ASUS 7100 Pure ili GainWard MX400, ali obavezo da imaju 5 ns ili brzu memoriju.

Imaju ove nove Eagle MX400 plave sa 5ns memorijom. A cena im je ista kao i obicne.
 
Swimmer je napisao(la):
Imaju ove nove Eagle MX400 plave sa 5ns memorijom. A cena im je ista kao i obicne.

Pa, to je OK. 135-140 DM, ali da mogu da biram za iste pare pre bih uzeo polovnu ASUS nego novu Eagle.
 
Ljudi kakva je MSI MX400 bez TV izlaza? Na internetu su uglavnom testovi MSI MX400 sa TV izlazom i kazu da je dosta dobra i da se dobro overklokuje, valjda je takva i bez TV izlaza.
 
Vader je napisao(la):
Ljudi kakva je MSI MX400 bez TV izlaza? Na internetu su uglavnom testovi MSI MX400 sa TV izlazom i kazu da je dosta dobra i da se dobro overklokuje, valjda je takva i bez TV izlaza.


Kao sto vec napisah, pogledaj brzinu memorije, ako je 5 ns, onda je OK, i moze da se klokne preko 200 Mhz.
 
Uzmi nekog novog brand MXa za te pare.
 
notax je napisao(la):
pogledaj brzinu memorije, ako je 5 ns, onda je OK, i moze da se klokne preko 200 Mhz.
Kako da pogledam? Ako prodavac ne zna kako ja da vidim? Na chipovima memorije pise svasta nesto a i to opet zavisi od proizvodjaca memorije. Kako da skontam sta je za nanosekunde?
 
Vader je napisao(la):
Kako da pogledam? Ako prodavac ne zna kako ja da vidim? Na chipovima memorije pise svasta nesto a i to opet zavisi od proizvodjaca memorije. Kako da skontam sta je za nanosekunde?

Poslednja desna brojka na memoriji. ;)
 
Vader je napisao(la):
Kako da pogledam? Ako prodavac ne zna kako ja da vidim? Na chipovima memorije pise svasta nesto a i to opet zavisi od proizvodjaca memorije. Kako da skontam sta je za nanosekunde?

Duuugacka oznaka, puna brojeva, pa na kraju, sa desne strane bi trebalo da pise " -5 ", to je 5 ns, ako je -6, bezi.
 
Kao vlasnik jednog takvog Eagle-a par komentara...
Za te novce kartica nije losa, ali nista vise od toga...
Sa 5ns memorijom radi stabilno na 225/205 (moj primerak)...
Sto se ostriine tice kartica je OK, ali je slika svetlija nego sto bi trebalo i crna nije crna vec neka bljutava sa par svettlijih uspravnih linija koje jako iritiraju npr. prilikom gledanja divx-a...
Kuler je prilicno los, brzo se zaprlja, pa kad ukljucis komp 10 sekundi zuji k'o lud...
Moj savet-kupi MSI
 
Jet Set Willy je napisao(la):
Kao vlasnik jednog takvog Eagle-a par komentara...
Za te novce kartica nije losa, ali nista vise od toga...
Sa 5ns memorijom radi stabilno na 225/205 (moj primerak)...
Sto se ostriine tice kartica je OK, ali je slika svetlija nego sto bi trebalo i crna nije crna vec neka bljutava sa par svettlijih uspravnih linija koje jako iritiraju npr. prilikom gledanja divx-a...
Kuler je prilicno los, brzo se zaprlja, pa kad ukljucis komp 10 sekundi zuji k'o lud...
Moj savet-kupi MSI


Al; si ga posavetovao. +5% poboljshanje u odnosu na ono sto si opisao. A srto ne bi napravio kvalitativni skok i kupio ATI made by ATI.
 
Nazad
Vrh Dno