|smile| je napisao(la):znaci nemam predstave ikakve o linuxu pa mi preporucite koji da instaliram
rekli su mi da uzmem mandrake 8.0 jel to ok???
cheers
luka.l je napisao(la):Ne. Nije ok. Mandrake je jedan visoko hardverski zahtevan linux koji voli da baguje i ne radi kako valja. Definitivno snimi red hat ili suse. Za suse ne znam koji je poslednji. Red hat je 7.3. U red hat-u 7.3 vec imas integrisan i KDE (napokon). Tako da je to za sad mozda najbolja solucija.
Pozdrav! :wave;
luka.l je napisao(la):Ne. Nije ok. Mandrake je jedan visoko hardverski zahtevan linux koji ...
Marsovac je napisao(la):Izvini Luka, a jel mozes da mi navedes izvor odakle si ovo pokupio da je Mandrake "visoko hardverski zahtevan" !??!
Born2Kill je napisao(la):e smile woono lepo sam ti rekao kada si me pitao da stavis mandrake 🙂
sta ti vise treba od mog misljenja
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari