Šta je novo?

Koji laptop uzeti u Kataru?

Prva tri manje vise isti, poslednji ima slabiju grafiku.

Svi su gaming lapovi,dakle slabija baterija, a sto se tice performansi, odlicni...tako da koji god da uzme, samo nek ima ssd za sistem i hdd za kargo, ne vidi se na ovim linkovima sta koji imaju.

Licno imam ovaj lenovo, najmanje upada u oci po izgledu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Prva tri manje vise isti, poslednji ima slabiju grafiku.

Svi su gaming lapovi,dakle slabija baterija, a sto se tice performansi, odlicni...tako da koji god da uzme, samo nek ima ssd za sistem i hdd za kargo, ne vidi se na ovim linkovima sta koji imaju.

Licno imam ovaj lenovo, najmanje upada u oci po izgledu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ej, setih se tebe i ove teme... Jel imas y520 sa 1050 ili Ti varijantu? Jel bitna bas razlika? Sustinski cuo sam da se zale na "mracan" ekran jel mozes tvoj utisak da mi kazes? Mislim trenutno imam neki Acer E5, sumnjam da moze ekran da bude gori od ovoga a radi mi posao i ovaj?
 
Ej, setih se tebe i ove teme... Jel imas y520 sa 1050 ili Ti varijantu? Jel bitna bas razlika? Sustinski cuo sam da se zale na "mracan" ekran jel mozes tvoj utisak da mi kazes? Mislim trenutno imam neki Acer E5, sumnjam da moze ekran da bude gori od ovoga a radi mi posao i ovaj?

Imam 1050ti i i7. Sad imas i sa 1060.
Pa pazi, nisam uporedjivao 1:1, ne bih znao sem ono sto pokazuju sinteticki testovi.Al punokrvne su grafike kao i procesor, ono witcher 3 i battlefield 1 na ultra bez problema tera. :) PS, illustrator, zbrush i lightroom takodje rade bez problema...svugde je stavljeno da koriste nvidia grafiku umesto integruse.

Ekran je sasvim ok.I ja sam se toga po recenzijama nagledao, te mracan, te netacne boje...u praksi nemam taj utisak, kalibrisao sam ga, boje su dovoljno tacne i nemam utisak da je mracan, na max drzim osvetljenje.
To bi mogao da vidis jedino da imas lapove s boljim osvetljenjem pored ovog.Skokni ako mozes do usca...gigatron ili comtrade(gaming deo), imaju izlozene, cisto uzivo da vidis kako izgledaju i da li ti odgovara osvetljenje.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nema Usce, u Singapuru sam, ima ok ponuda za model za i7 ali obicnom 1050 i 8GB rama. S obzirom da bukvalno samo igram world of tanks i world of warship mislim da cu da ga uzmem. Dosta treba da doplatim za 1050 ti ipak. Hvala ti za ovo za ekran, predpostavio sam da je u sustini ok, ono norlaman ekran :)
 
kartica je mx150
a ima valjda procesor integrisanu, i nikako ne uspevamo da povezemo lap sa tvom...hdmi kabl je nov tako da nije do njega...drajveri friski
jel ima neka fora da se to resi. hvala
 
Nazad
Vrh Dno