Šta je novo?

Laptop Koji laptop/ultrabook sa Ryzen 5-7 (Zen 3), thunderbolt 4...Budzet 800-1200e ili AIO racunar (nije za gaming)?

Koji laptop kupiti?

dzejdzej

Slavan
Učlanjen(a)
24.09.2008
Poruke
123
Poena
320
Planiram da desktop racunar zamenim laptopom, pa me zanima sta bi bilo dobro da se pazari?
Bitno je da mu baterija traje dugo, da nije bucan, da je lagan itd...
 
Poslednja izmena:
Kombinaciju tog procesora i porta iz naslova naći nećeš tako da vidi šta ti je bitnije za početak ;)
Kombinaciju tog procesora i porta iz naslova naći nećeš tako da vidi šta ti je bitnije za početak ;)
 
Pa ako ti je thunderbolt 4 bitan, moraš ići na poslednju generaciju intela, a to u startu kontam na prste ruke da mogu da se izbroje modeli koji spadaju u cenovni kategoriju koju si naveo.
 
Oba su odlična, oba rade posao. Na tebi je koliko para ćeš da daš jel "koliko para, toliko performansi" ;) ...osim ako kupuješ razer ili alienware onda si bacio dobar deo para uz vetar :D
 
Svako od navedenih ima low, medium i premium segment. Da li kupujes novo ili polovno, kod nas ili preko, dijagonala? Po oglasima na KP sam vidjao asus zephyrus g14 par meseci stare za oko 1200e provereno odlicna masina. Najbolje nadji par modela sam koji ti se cine zanimljivim pa da pomognemo sa preporukom.
 
Pa ne znam, zato i pitam. Svasta nesto sam gledao. Igrice ne igram. Sluzio bi kao laptot ali i kao dekstop, prikacen na monitor i hub.
Znaci sta je pozeljno, da baterija traje dugo, da ima dosta portova, ako je intel thunderbolt 4 onda....16gb RAM/512GB SSD...mozda neki

Asus ZenBook Flip 13 UX363EA-OLED-WB503T
ASUS Zenbook 13 UX325EA
Dell Inspiron 14
Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL 20VE00FJYA
Lenovo IdeaPad 5 Pro 16IHU6 82L90041YA
HP Probook 450 G8 i5-1135G7
Lenovo IdeaPad 5 14ARE05 81YM003RYA
HP Pavilion 15-eh1016nm - 444U5EA, 16GB, 1TB SSD
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno