Šta je novo?

Koji hosting?

findecko

Cenjen
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruke
216
Poena
169
Treba mi preporuka za web hosting, trazio sam dugo i na kraju se odlucio za digitalocean ali sam imao dosta problema pri registraciji i odustao sam od njih. Sto se tice hostinga moze shared ili neki slabiji vps.
Sta mi treba:
1. Da postoji mogucnost placanja visa virtuon karticom.
2. Da mogu da imam vise razlicitih sajtova na hostingu, ukratko da mogu da pravim vise baza podataka.

Budzet mi je 5e mesecno.
 
knownsrv , svaka preporuka
 
Preporuka za neki jeftini strani hosting, do sada sam bio na bluehostu ali zestoko zeza u poslednje vrijeme. Sluzice mi da podignem web prodavnicu.
 
Poslednja izmena od urednika:
za 5e mesečno digitalocean je najbolji, imaš nekih 20GB SSD-a na tom paketu od 5e. Ali ako ti je većina posetioca iz evrope onda je bolje da nađeš nešto sa serverima i u evropi, pošto digitalocean ima samo u US koliko znam.
 
Godaddy je odličan, posle blue hosta / hostmonstera, ovo je sjajno. Imali su do skoro popuste silne, pogledaj da li je još uvek aktuelno.
 
Jedini dobar webhosting od brda inostranih koje sam koristio je Hetzner. Od skoro imaju i shared varijantu.
Pristojni su bili i poljaci sto hostuju po Holandiji, ne mogu da se setim imena.

ipage/bluehost/webhostinghub/mochahost sve katastrofa. Webhosting hub jos i nije toliko los, koliko daju budj malo resursa.

Uglavnom sve te americke web hostinge drzi jedna te ista firma. (endurance international) I od kako su ih oni preuzeli, postali su apsolutno krsh.
 
Pogledaj linode, mada ti je on donekle sličan digitalocean-u u smislu zahtevnosti podešavanja.
 
Nazad
Vrh Dno