G Gile Čuven Učlanjen(a) 29.10.2002 Poruke 44 Poena 604 22.09.2003 #1 Drugar ima Pentium (kaze da je II) na 233 MHz i hteo bi da ubaci neki TV Tuner. Da li je to dovljno ?? Nisam siguran koju plocu ima.
Drugar ima Pentium (kaze da je II) na 233 MHz i hteo bi da ubaci neki TV Tuner. Da li je to dovljno ?? Nisam siguran koju plocu ima.
D DS9 Čuven Učlanjen(a) 14.09.2000 Poruke 3,142 Poena 709 22.09.2003 #2 Mislim da nema problema (nikad nisam radio sa tv tunerom), u vreme p1-p2 su mnogi to nabavljali.
Vocko Čuven VIP član Učlanjen(a) 30.06.2000 Poruke 2,516 Poena 679 22.09.2003 #3 Ja sam na p1 133 furao tv-tuner
kdejan Čuven Učlanjen(a) 21.08.2002 Poruke 526 Poena 630 23.09.2003 #4 Zavisi koje drajvere i koji program za gledanje koristi ali je u principu dovoljno.
S siki Čuven Učlanjen(a) 12.03.2002 Poruke 427 Poena 619 24.09.2003 #5 P I Moj prvi pc je bio P I na 150 Mhz i radio je na njemu Miro PCTV (sada Pinnacle ) isti koji i sad imam . Pozdrav
P I Moj prvi pc je bio P I na 150 Mhz i radio je na njemu Miro PCTV (sada Pinnacle ) isti koji i sad imam . Pozdrav