Šta je novo?

Koji ATI 9600pro...?

MurDock

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2004
Poruke
231
Poena
320
Ima li neko preporuku za kog se proizvodjaca odluciti kada je 9600pro u pitanju... Dvoumim se izmedju HIS, Sapphire i Gigabyte koje su u istom cenovnom rangu... Ima li neko mozda bolji predlog (a da cena ne prelazi 120e)? :wall:
 
Koliko sam ja pratio ovu sobu,redosled je sledeci
1.Sapphire
2.His
3.Gigabyte
 
Pogresno si je pratio :d
Znaci oduvjek je bilo da su Hisovi proizvodji medju najkalitetnijima ako ne i najkalitetniji i da se najbolje o/c ;)...Onda ide Sapphire koji je takodje odlican proizvodjac ali je HIS bolji....
Pa tek onda dolzi Gigabate koji je u ovoj klasi medju najgorim proizvodjacima
Pozdrav... :bottle:
 
Poslednja izmena:
A Club 3D?
 
E ona moze da zauzme mjesto kao trebi proizvodjac ispod Sapphire-a ...
Naravno u ovu rku ne ubrajamo BBA ;)
Pozdrav...
 
Sto se przite na BBA kada ATI vec sto godina ne radi te nazovi BBA kartice, nego ih rade drugi proizvodjaci kao sto je HIS (samo umesto svoje nalepnice stavljaju atijevu)...
 
Thanx ljudi... Samo jos nesto... Postoji li nesto na sta moram posebno da obratim paznju pri kupovini... Znam ad udavih li krastavac... Lepo ljudi kazu... Ako neznas pitaj nekoga ko zna... :type:
 
Ako uzimas Club 3D i Gigabyte obrati paznju na to da ti daju garanciju 2god,a ne 1god
 
ja bih ti preporucio Club3D-ovu i ako imash kesha uzmi sa 256MB memorije jer to zna da iskoristi DOOM3 a i nadolazece igre! :)
 
Jedino da ce D3 da iskoristi 256Mb memorije na 9600-tki! :d
 
D3 da koristi 256Mb na 9600? Hahahahaha Za D3 bolje kupi jos 256 rama za komp, a graficka sa 128Mb ce ti savrseno odraditi posao!! Tih 256Mb na grafickoj dolaze do izrazaja tek u 1600x1200 sa 4x AA ili visim modovima gde je i mnogo jaca karta (9800pro/xt) na kolenima!!

pozdrav
 
@Delija
ok za D3, ali ima igre koje ce da dodju :)
 
Glupo je uzimati 9600 sa 256MB,u igrama kojima bude trebalo 256MB graficke memorije,taj 9600 ce iamti frame rate manji od 10
 
Nazad
Vrh Dno