Šta je novo?

Koje zvucnike 2.1?

zero

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2005
Poruke
1,681
Poena
350
Dakle koje zvucnike 2.1 do 120e? :wall:
 
Jos jedan glaz za Altec. Imao sam skoro priliku da poslusam nekoliko 2.1 sistema (uglavnom genius i jos nekih kung fu no name) ali i gorepomenutog Alteca. Razlika je evidentna.
 
pa decko je trazio zvucnike do 120e. Mislim da je to stvarno najbolji izbor za taj kesh

Zaista mi je promakao ovaj podatak:wall: :wall: :wall: :wall:
pa sam i pomislio da je u pitanju klasicno pitanje - tema koja se ponavlja ko zna koji put.:wall: :mad:


Prosecna cena i za Logitech Z-2300 i za Altec Lansing MX-5021 je oko 170€.

@zero
Izabrao si "tesku" kategoriju tako da i nemas izbora
( Altec Lansing,Logitech i Microlab H )

Ako mozes da probijes granicu od 120€ uzmi MX-5021,ako ne onda potrazi nesto iz kategorije od oko 60€.
 
Po meni najbolji 2.1 koji moze da se kupi za 120 e je..

jbl creatures II. Pogledaj malo reviewe stranih sajtova, pa ces videti da je JBL sastavio jako dobar 2.1 sistem koji u svakoj prilici odgovara svojoj ceni.
 
cena za 5021 pala na nekih 135€...
Nadam se onda da se mogu naci i malo jeftinije sto se uklapa u zadatih 120€.
Teško jer je to sad propisana cena koju svi moraju da drže, a tog modela trenutno i nema u veleprodaji.
 
Nemaju u PC Centru :(
Ima li još neko mesto gde bih mogao da pitam/pogledam?
 
Niko?
Prosto ne mogu da verujem da ne uvoze CS21... ili su toliko traženi u svetu da ih nema da se uvezu?
 
Ja još uvek ne vidim razliku između 621 i CS21... (sem u boji) al šta da se radi... :)
Svaka preporuka za 621..imam dotične i WOW! Samo treba kvalitetnija zvučna od obične integrisane (bar SoundStorm... :) )
 
Chisto da vam napomenem, ljudi, pre neki dan sam snimio i 6021 i, pazite sad, 5021, i to u Sea&Sky prodavnici na Crvenom Krstu. Pa ko voli nek' izvoli. Moja preporuka svakako ide za 5021, imao sam tu nesrecu da ih chujem, i od tada ih prizheljkujem, ali nema se para...:mad:
 
Ma super su 5021, imaju daljinac, fancy izgledaju... ali su bre preskupi :(
CS21 su jači za primetno manje para, još da ih ima negde...
 
mx5021 su skupi zbog THX sertifikata... (kvalitetniji zvuk i te fore... ) Ali da se lepo čuju - čuju se! E sad
CS21 je daleko isplativiji!
 
Nema shanse, 5021 je jednostavno 2.1 sistem sa najdefinisanijim zvukom ikada, i to u svim mogucim i nemogucim opsezima, a valja pogledati jachinu zvuchnika u dB, to je prava snaga, tj. that's gonna kick neighbours' asses. MX 5021 je deklarisan na max 116dB (na 120dB se javljaju trajna oshtecenja sluha).
 
Gde si našao taj podatak za 5021?
Koliko vidim u specification sheet-u piše 103dB, dok CS21 ima 108dB.
 
Kupi AL MX5021, vrede svaki cent, veruj mi, imam ih oko pola godine, zvuk je odličan.
Naravno, audio karta mora da bude bar SoundBlaster Live! (a i ne treba ti više) da bi sve bilo kako treba.
 
Nazad
Vrh Dno