Šta je novo?

Koje miševe imate?

A4 Tech X7 X-710FS. Fenomenalan gaming mis za male pare.
 
Yup, A4 tech x7 je sjajan gaming mis za te pare, mislim da nisam jos video da se neko pozalio.

Interesuju me koliko se krecu cene Logitech G3 misa i Razer Copperhead misa. Hvala unapred.
 
Vec dve godine sam ponosan vlasnik Razer DeathAdder-a. Jedna od boljih investicija u mom zivotu. :D
 
Ja imam obicni Sidewinder i prezadovoljan sam, a ovaj X8 mi se posebno svidja. Jel ima jos negdje kod nas da se kupi ovakav misonja? Sad gledah na pcberzi, ali nema ga izgleda nigdje...

Nema kod nas ja sam kupio u Nemackoj.
 
Jedini razlog zasto ne volim MX518 jer mi je previse glomazan za saku :/ Mislim da sam jedna od retkih osoba kojima taj mis ne odgovara. Kad bih birao, birao bih manje miseve kao sto su ovi koje sam naveo, G3 ili Copperhead.
 
a4tech x-748k, vlasnik od kad su dobijene pare od nisa, prodao akcije i mis kupio, tuga :D! Al zadovoljan sa misom :D!
 
I ja sam prezadovoljan sa MX518.
 
zadnjih 5-6 god samo A4 Tech furam, nema bolji za te pare :)
 
Jedini razlog zasto ne volim MX518 jer mi je previse glomazan za saku :/ Mislim da sam jedna od retkih osoba kojima taj mis ne odgovara. Kad bih birao, birao bih manje miseve kao sto su ovi koje sam naveo, G3 ili Copperhead.

Ja cepam G1 vec godinama! Prvenstveno mi je trebao neki manjeg profila zbog RTS gaminga. G1 se pokazao fenomenalnim ;)
Steta sto se vise ne prozivodi :(
 
Logitech LX5, najjeftiniji bezicni a da nesto valja. Nakon vise meseci , pali se crvena lampica. Koliko jos moze da radi, do zamene baterije?
 
Ја нешто меркам мх Перформанс или мх1100, видећу још.
Тренутно још увек возим мх510 (7ма година).
 
Logitech MX1000. sasvom dovoljan za sve.
 
trust mi-6950R i jos uvek se drzi, malo ovaj srednji skrol zeza :D
 
MX1000 takodje, kupljen 2 meseca nakon sto je izasao. Izlizao onaj mat sloj gde se kontaktira palcem i sa malim i domalim prstom.. 2 puta sam otvarao da namestim desni klik jer se istrosio. Otvorio sam klik i onaj lim lepo iskrivio i radi kao nov.
 
Logitech LX8, nameravam da uzmem Roccat Kova, ima li neko iskustva sa ovim misem?
 
Omega OM204 Laser Gaming Mouse 3200dpi

Kad se naviknes, odlican je :p
 
Logitech MX Revolution, ovo mu je 6 godina 24/7 koriscenja, baterjia i dalje traje kao prvog dana i sve ostalo radi savrseno...
 
Logitech Cordless Click imao dosta dugo i reko' da ga malo odmenim pa sam juce pazario A4 XL-750BK.
 
ja sam se isto dvoumio oko kupovine i na kraju uzeo LOGITECH G500 mada sam bio zagrejan za Razer DeathAdder 3500
ali mnogo para e sad ima jedna interesantna kombinacija da se nadje polovan otprilike cena ista koliko sam dao za G500
vidim da dosta hvale DeathAdder
da li bi valjalo menjati G500 za DeathAdder
navikao sam na logitech
razer se dosta razlikuje vidim, ali dok nesto ne probas jel... ne mozes znati
 
A4 Tech X6-60D i prezadovoljan sam sa njim . Maksimalno ga maltretira klinac od 4 godine ,moja žena i ja i sve podnosi a radi na bilo kojoj podlozi .
 
A4TECH XL-747H. Trebalo mi je malo vremena da se naveknem na oblik pošto se dosta razlikovao od starog, ali sam se "stopio" sa njim. Regulacija težine. Vredi ovih novaca.
 
Magic Mouse, na OS X ne moze da mu pridje "niko"...

apple-magic-mouse1.jpg
 
Microsoft Arc i A4 tech x6
 
Nazad
Vrh Dno