Šta je novo?

Koje miševe imate?

Veruj ti meni da su dzipovi x5 i x6 cisto ****** u odnosu na Ladu Nivu, da ne pricam sto Niva pali na -40 i ostale stvari. X5 i x6 su sminka ;) A tek Pitzgauer :D
 
Vrhove ŽENSKE prirode, pretpostavljam?! :d

Uf uf koji žešći off-topic! :D
 
Vrhove ŽENSKE prirode, pretpostavljam?! :d

Uf uf koji žešći off-topic! :D

:d Nivu ti nije zao kada izdrndas po jamama i ostalim kvazi putevima po Srbiji. A X5 X6 moras da pazis i na proklete propale sahtove po ulici. Po meni je to razlika i ovo sto je mdm rekao..

Izvinjavam se i ja sto sam zapoceo ova poredjenja i sto je otislo u off temu Lada vs BMW ;)
 
Niva se nece izdrndati po Srpskim putevima, ne brini :)
 
I za kraj
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1379877141492.jpg
    uploadfromtaptalk1379877141492.jpg
    186 KB · Pregleda: 158
Vidim u Gamesu akcija SteelSeries Kana sa 5800 na 2600, a kako mi mx510 umire nosim se mislju da zemim ovog.
Neka iskustva ?
 
Testirao sam Kanu kod ortaka i moram da kazem da je prijatan za upotrebu. Nisam osetio umor posle duzeg koriscenja (tj igranja Diabla3 2+ sata).

Za te pare na akciji vredelo bi ga uzeti. Ovako za 5k mi je malo (vise) precenjen.
 
Zna li neko koji je mis provereno najbolji za najvise 1000 do maksimum 1500 dinara? :) Preleteh ceo net, svi samo brbljaju o azdajicama od vise hiljada dinara... :type:
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo skoro Hama uRage za 1500, odlican mis.
 
Hvala na preporuci.. Vidim da ima takav Hama uRage 62888 u winwin-u za te pare.. Deluje kulturno.. Verovatno i ja uzmem bas taj..
 
Ako je toliko na akciji onda se isplati. To nije Kana V2?
 
Jel prelazio neko na Kanu (ili bilo kog drugog plasticnog od 80g) sa misa od 200g? Tesko da ce ga primiti nazad ako mi ne odgovara jer je mis u pitanju..
 
Kupio sam Deathadder 2013, koristio sam ga nekoliko dana ali nikako nisam mogao da se naviknem na njega (desni klik osetljiviji od levog) pa sam ga dao bratu a za sebe uzeo Logitech g700s. Potpuno drugačiji osećaj, baš mi leži. Jedini mali minus su dugmići sa strane koji se baš loše raspoređeni pa od 4 jedva mogu da koristim 2 kako treba. Sve ostalo je baš kako treba, posebno mi se sviđa nešto veće izbočenje za palac nego što je to na G5 koji sam imao pre ovih rokada u mom inventaru.
 
1. Logitech G9
2. Logitech Preformance MX
3. Logitech G602 stize uskoro
4. Logitech G500s a ovaj bi voleo da imam
 
Uzeo sam tu Kanu za 2600 pa da podelim impresije pošto vidim da još neki ovde razmišljaju da je uzmu.

- Bela verzija je vizuelno perverzna, od svih izloženih miševa u gamesu on je bio najlepši, čak lepši od sensei raw frost blue. Crna verzija mi nije tako impresivna ali realno joj ništa ne fali, čisto subjektivno, bode mi oči ona narandžasta.
- Što se tiče kvaliteta izrade stvarno je jako dobar. Brinuo sam se kakve će teksture biti glosi plastika pošto sam fan xai-ovog rubberized finiša, ali stvarno nemam zamerki.
- Što se tiče dimenzija, odmah da naglasim da imam jako veliku šaku i što se tiče dužine/širine dlana i dužine prstiju. U poslednje vreme sam najviše koristio Xai i MX500 i u odnosu na njih se oseti da je uži i lakši. Generalno nije veliki problem i siguran sam da ću se navići, ali čini mi se da zbog toga imam malo lošiju kontrolu nad samim mišem, barem sad u startu, što ne znači da će neko sa užim dlanovima imati isti problem. Dužina i visina su super. Generalno na udobnost nemam zamerki.
- Ako bih morao da ga poredim sa nekim mišem, najviše me podseća na Intelli 1.1, i po izgledu i po osećaju pod rukom, samo hvala bogu ima daleko prijatnije klikove što mi je i bila glavna zamerka na 1.1.
- Skrol je jizz in my pants.
- U samom radu nisam primetio nikakve bagove. Odmah sam instalirao novi firmware, što je posao od tri klika i da kucnem u drvo, za sad je sve super.

Po meni za te pare je super kupovina, a siguran sam da ako nekome slučajno ne bude odgovarao da će moći da ga utopi kroz par dana po istoj ceni nekom ko nije primetio akciju na vreme. Rekoše mi da idu ko alva tako da ne verujem da ih ima još mnogo, pa ko hoće bolje nek požuri :)
 
i ja se ponovio kanom, za akciju mi je rekao ovaj gospodin dva posta iznad, doduse ja sam uzeo crni, kao pravi pro gejmer
 
Pozdrav ljudi, planiram da uzmem novog misa, najvise za office posao i world of tanks. Znaci ne treba da bude sa milion dpi. Imam 10godina stari microsoft intelli explorer wireless 2.0, koji i dalje solidno radi, ali slab dpi nekad zasmeta. Postoji li mis koji je mozda slican kvalitetu izrade starim microsoft misevima? Po mogucstvu wireless. Cena nije odlucujuci faktor ali ne treba preterivati :)
Hvala unapred na informacijama.
 
Uzeo sam tu Kanu za 2600 pa da podelim impresije pošto vidim da još neki ovde razmišljaju da je uzmu.

- Bela verzija je vizuelno perverzna, od svih izloženih miševa u gamesu on je bio najlepši, čak lepši od sensei raw frost blue. Crna verzija mi nije tako impresivna ali realno joj ništa ne fali, čisto subjektivno, bode mi oči ona narandžasta.
- Što se tiče kvaliteta izrade stvarno je jako dobar. Brinuo sam se kakve će teksture biti glosi plastika pošto sam fan xai-ovog rubberized finiša, ali stvarno nemam zamerki.
- Što se tiče dimenzija, odmah da naglasim da imam jako veliku šaku i što se tiče dužine/širine dlana i dužine prstiju. U poslednje vreme sam najviše koristio Xai i MX500 i u odnosu na njih se oseti da je uži i lakši. Generalno nije veliki problem i siguran sam da ću se navići, ali čini mi se da zbog toga imam malo lošiju kontrolu nad samim mišem, barem sad u startu, što ne znači da će neko sa užim dlanovima imati isti problem. Dužina i visina su super. Generalno na udobnost nemam zamerki.
- Ako bih morao da ga poredim sa nekim mišem, najviše me podseća na Intelli 1.1, i po izgledu i po osećaju pod rukom, samo hvala bogu ima daleko prijatnije klikove što mi je i bila glavna zamerka na 1.1.
- Skrol je jizz in my pants.
- U samom radu nisam primetio nikakve bagove. Odmah sam instalirao novi firmware, što je posao od tri klika i da kucnem u drvo, za sad je sve super.

Po meni za te pare je super kupovina, a siguran sam da ako nekome slučajno ne bude odgovarao da će moći da ga utopi kroz par dana po istoj ceni nekom ko nije primetio akciju na vreme. Rekoše mi da idu ko alva tako da ne verujem da ih ima još mnogo, pa ko hoće bolje nek požuri :)
Posle 2 dana korišćenja da naglasim i jedan veliki minus za ovog miša - tasteri sa strane.
Pošto je miš uzan, ja ne mogu fizički da pritiskam desni taster u toku igre a da sam istovremeno u stanju da pomeram miša, jer obe akcije zahtevaju upotrebu malog prsta. Što se tiče levog tastera, njega mi je zamorno da koristim jer je jako tvrd a i položaj je jako čudan, pa moram da pridžavam miša sa desne strane kad ga koristim da bi uopšte mogao da ga pritisnem. Da stvar bude gora, meni je to push to talk dugme već 10 godina, što znači da ga ne stiskam samo povremeno već ga držim pritisnutim dosta dugo i dosta često. Odigrao sam partiju hona koristeći push to talk i odmah sam promenio miša, jer kontrolu nisam imao nikakvu a ruka me je otkidala, a pritom pola vremena me nisu čuli jer nisam pritisnuo taster dovoljno jako. Dakle ako koristite side tastere tokom gaminga i imate poveću šaku, možda ovo nije miš za vas. Osim toga sve ovo gore napisano još uvek stoji.
 
Poslednja izmena:
To sto ti ne odgovaraju side tasteri je definitivno individualna stvar. Desni side taster pritiskam domalim (prvim zglobom do sake) i to bez ikakvih problema u pokretu. Levi side taster leze tacno na sredinu otiska palca. Eto, ja nemam male sake a side tasteri mi savrseno odgovaraju.

P.S.
Levi taster tvrd? Meni se cini kontra, ali 100 ljudi...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno