Šta je novo?

Periferni uređaji Koje InEar slusalice uglavnom za FPS igre?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

STORM

Čuven
Učlanjen(a)
23.08.2003
Poruke
224
Poena
630
Dolazi polako toplije vreme i planiram da zamenim cooler master MH-752 za neke bubice. Posle pretrage po googlu dosta hvale shure se215, ali takodje kazu da je kabl krs i da se cesto kvare sto je za cenu od 100eura bas lose. Ako imate neke predloge bio bih vam zahvalan, inear koji vas dobro sluzi za pucacine do 100e (naravno ako ima nekih po manjoj ceni jos bolje).
 
Na tom budžetu, Letshuoer S12 su pravi izbor, za stagod, vredi dodati još malo za najbolje bubice do 200e. Jeftinije opcije, ovako iz glave Dunu Titan S, Olina Se ili novi Letshuoer Galileo. Stare Moondrop Aria su isto ok. Jos jeftinije od toga Truthear Hexa I onaj Khan (nisam probao). Sve ovo su odlične slušalice za raznu upotrebu, ali su odlične i za igre. Budžet ispod 50e nisam pratio, pogledaj ovaj video

I ovaj




Se215 ne verujem ni da postoji original više koliko su ih fakeovali, a i te poznatije sluške već dugo ne mogu sa ChiFi da se mere. Ako moraju tzv legacy brand, onda sennheiser ie200.
 
Isprobao sam bas dosta inear slusalica do 50eu. I u tom rangu nema kvaliteta . Slusalice izdrze pola godine max ... Mada neke imaju solidan zvuk. Trenutno koristim Logitech g333 evo jedna slusalica nekad radi nekad ne ...
 
Ja sam skoro gledajući recenzije monitora, naleteo na kanal ovog momka iz Nemačke, koji jako lepo i objašnjava i testira samostalno svu opremu. I baš sam se bio uzvrteo da se prebacim na IEM, ali odložio sam do momenta kad crknu sluške koje sad koristim.
Evo dva linka koja je zgodno pogledati




Modele koje preporučuje možeš naći kod mađara, samo pažljivo sa njihovim opisima itd.

P.s. ako se ne kače ovako linkovi molim moderatora za prepravku.
 
Posle odgledanih 20+ klipova od Gizaudio i Crinacle odlucio sam se da narucim Tangzu Wan'er. Hvala @danijel00 na predlozima, Sennheiser IE200 ne moze da se nabavi u Srbiji a odustao sam od narucivanja bubica od 100+ eura iz inostranstva. Mozda sledece budu Letshuoer S12 ili sta vec tada bude aktuelno(sada pratim ovu dvojicu na youtube)

@gulijator
Po meni ne mora da bude 2u1, moze mikrofon odvojeno. Bas juce sam gledao ovaj klip :D
 
Nazad
Vrh Dno