Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Jel vam radi Elysium?
Šta umesto njega?
 
Zvanični add-on hbo ne postoji za kodi

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kad stavite sopstveni api kljuc u elysium, trebalo bi stalno da radi.
 
Kako to da uradim?
 
Gde ste gledali basket, ovaj addon serbian iptv izgleda radi samo onda kad nema nista zanimljivo na tv-u, zvezdu, kosarku sve sam gledao na youtube....
 
koji je addon najbolji za bein kanale?
jutros za boks, mobdro na androidu je poslužio, ali voleo bih nešto kvalitetnije sledeći put.
 
U zemtv addon-u je u paktv sport-u i pi sport-u pre neku nedelju bilo dosta bein kanala (probao sam tada 3-4 kanala i radili su) sada ne znam da li ih ima i dalje (takva je sudbina koriscenja kodija, sto danas radi ne znaci da ce i sutra raditi).
 
hvala. negde sam pročitao da je zemtv "pukao" pa nisam ni pokušavao...
 
Drugari, box Tronsmart orion R68, software FTMC 16.x.x (probao sam vise kom). Izaberem film, kliknem play, aplikacija crashuje. Probao sve zivo, bez i sa framerate switch, bez i sa RK kodecima, ne znam sta vise nisam probao...........
U kodiju sve radi ok... Ali iz iskustva znam da FTMC na ovom boxu radi bas dobro, ali mi nije jasno zasto crashuje. RKMC mi uopste ne dozvoljava da instaliram iz nekog razloga.

Ima li neko ideju, sta jos probati?
 
U svim addon-ovima?

Meni u specto i exodus (4.0) addon-ovima kodi 16 (na win10) crashuje (isto kad pustim film) , u covenantu radi normalno.
 
Moguće je da baš zbog toga puca... zašto ne koristite 17.x?

@adamche exodus inače više ne radi kako treba, jer ga više ne održava niko. Covenant je upravo zdrava zamena za njega, a i sa spectom se verovatno dešava ista stvar...
 
Zašto Kodi 16?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koristim kodi 16 zato sto sam imao problema sa kodi 15 (non-stop je pucao), posle koriscenja kodi 14 koji mi je odlicno radio pa sam odlucio da preskacem neparne verzije (k'o kod windows-a svaki drugi :) ), nek se spremi Leia.
Inace sam malo modifikovao kodi 16 (mislim da sam pisao u ovoj temi) tako sto sam u program files ubacio python folder iz kodi 17 verzije i time dobio da mi prikazuje https izvore i mogucnost instaliranja addon-ova koji su za kodi 17.

@ dsnbrooks
Ma znam to nego se pojavio neki exodus 4.0 a to je ustvari preimenovani covenant (kad se uparuje sa trakt-om, trakt ga vidi kao covenant).
A sad citam da se nikako ne instalira ovaj addon (exodus 4.0).
 
Inace sam malo modifikovao kodi 16 (mislim da sam pisao u ovoj temi) tako sto sam u program files ubacio python folder iz kodi 17 verzije i time dobio da mi prikazuje https izvore i mogucnost instaliranja addon-ova koji su za kodi 17.
Check Top toys and Menards Ad.

[emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li koristite custom build za kodi i koje preporučujete? Ja sam stavio neki kodi master, ali nisam zadovoljan uopšt, pa sam ga skinuo. Takođe, pošto sam nov u ovome, da li postoje neki must have addonovi? Trenutno koristim samo covenant
 
Jel zna neko kako da gledam TLC kanal? Imam onaj live tv srbija dodatak, instaliran je i f4mtester, ali kada izaberem TLC local, ispise loading local proxy i nista se ne desi.
Ukljucen je rtmp i input stream, stavljena drzava srbija...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imas u bikerdays listi http://pastebin.com/raw/jmseyhvw (pod dokumentarni programi) 3 komada
jedan sa slovenackim titlom
jedan nece da otvori
i jedan sinhronizovan na bugarski moguce je birati i engleski u podesavanjima pise da ima i srpski i bugarski titl ali ne radi ni jedan (ova podesavanja su
kad pritisnes na ikonicu zvucnika)

edit: imas bikerdays listu i u live tv srbija
 
Poslednja izmena:
da,nasao sam i tu listu, svi dobri kanali su sa slovenackim prevodom... npr HBO
a na onoj nasoj listi u daily pa ex yu, vecina kanala se ponasa kao gore sto sam opisao... opet npr HBO ADRIA
 
Jel ima negde da se gleda HBO ? Uklonili ga sa tv serbia?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno