Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Evo ovako, obrisao stari kodi 16.1 i instalirao 17.3.Instalirao iz X pokušaja Exodus-ne otvara ni jedan link. Instalirao Elysium- nalazi tonu linkova ali ih ne otvara. Instalirao Covenant, navodno zamena Exodusu, nalazi i on ali ne otvara isto. Povezao RD nalog sa urlresolverom koji bi trebao da pokrije sve addonove. Ali džaba.
Evo link kako to izgleda, ako neko ima neko rešenje bio bih zahvalan.
https://youtu.be/QboIfzQeXDI


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Džaba si deinstalirao ako nisi obrisao onaj folder u win ili clear data u Androidu.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Evo ovako, obrisao stari kodi 16.1 i instalirao 17.3.Instalirao iz X pokušaja Exodus-ne otvara ni jedan link. Instalirao Elysium- nalazi tonu linkova ali ih ne otvara. Instalirao Covenant, navodno zamena Exodusu, nalazi i on ali ne otvara isto. Povezao RD nalog sa urlresolverom koji bi trebao da pokrije sve addonove. Ali džaba.
Evo link kako to izgleda, ako neko ima neko rešenje bio bih zahvalan.
https://youtu.be/QboIfzQeXDI


Sent from my D6603 using Tapatalk

Jesi li instalirao smash repo?
 
Kao što si i predložio preko smash sam instalirao exodus ali bez uspeha da pustim nešto na njemu.. Kada sam obrisao staru verziju kodija nisam uradio clear data na android boxu, kako to da uradim? Znači moram sve iz početka? Tj obrišem 17.3 i onda clear data i onda sve ponovo? Uff koja glavobolja, koliko sam vremena izgubio danas na ovo i sve uzalud.
Jel imao neko od vas sličan problem kao u onom videu sto sam kačio i kako ste ga rešili?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvo clear data, onda uninstall. Onda ubacis osijek build ili njegov moskito, imaš uputstvo na fejsu i yt.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Ne znam stvarno, meni je uspelo.
Čuo sam da je neko imao varijantu sa nekim downloadom na uređaj pa odatle, ali možda sam pomešao...
Sinoć gleda dva filma RD linkovi sve šljaka...

....shit has hit the fan...
 
Prvo clear data, onda uninstall. Onda ubacis osijek build ili njegov moskito, imaš uputstvo na fejsu i yt.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Ovo je uspelo,regovao se na fb stranici i pratio guide. Radi sve fino, autorizovao rd nalog, nalazi linkove, otvara, sve uredno.
Jedina zamerka za osijek build je što ima onaj XXX addon tj white cream koji je po defoltu u bildu a posto mi je ovaj box u dnevnoj i deca cackaju, to mi je neprihvatljivo.
Postoji li rešenje za brisanje istog ili block?
Hvala svima na predlozima i pomoci, ovaj osijek me je spasio muke. Nadam se da će raditi fino ubuduće.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Imaš na istoj fb stranici kako se može ukloniti white c.

Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
 
Osijek je dobar.Kako da se promeni ona narandžasta boja,trebaju mi naočare za sunce,a da se ne izgube one logo sličice na info baneru?
 
Ovo je uspelo,regovao se na fb stranici i pratio guide. Radi sve fino, autorizovao rd nalog, nalazi linkove, otvara, sve uredno.
Jedina zamerka za osijek build je što ima onaj XXX addon tj white cream koji je po defoltu u bildu a posto mi je ovaj box u dnevnoj i deca cackaju, to mi je neprihvatljivo.
Postoji li rešenje za brisanje istog ili block?
Hvala svima na predlozima i pomoci, ovaj osijek me je spasio muke. Nadam se da će raditi fino ubuduće.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Napokon i ja instalirao Osijek build. OK je stvar, dosta prostije za nobove od Kodija. Stavicu matorom isto na box (odusevice se i sa onim pecanje kanalima/emisijama stagod).
E sad 2 pitanja,
sta ti je RD nalog?
I drugo, bitnije, ja ne videh White Cream (XXX). Box mi je u dnevnoj sobi, deca... kako da ga obrisem (ako ga uopste ima posto ga ja nisam nasao, a ne videh ni takvo uputstvo na fb)?
 
RD=Real Debrid
Taj white cream je čak dole u desnom uglu roze iliti pink boje.
Postoji tut za instaliranje i brisanje addonova iz builda , našao link na fb-u ali nisam jos imao vremena da se cimam sa tim.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Lako se mice, na video addons odaberes koji ces pa onda deinstaliras ili disejblujes. U settings je ta opcija.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Gde? Ne vidim.
292c9fd1372bb9e5ab9fd7a509d5bda9.jpg
 
Aha, prvo kursorom na pvo za shut down, otvoriti se meni, pa imas settings.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nisam bio precizan, mislio sam na precicu za xxx.
Ok, nadjoh tako kako si rekao, shut down pa ili settings ili direkt u video addons (Ultimate white cream) ali nigde disable ili uninstall
8774025aea3e12b231dc143c16ed53c2.jpg
 
Poslednja izmena:
Shut down, settings, addons, my addons, video addons, uktimate white creame, imas cancel, news, open, uninstall, disable.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Evo nasao u medjuvremenu. Trebao samo da zavrtim prstom ulevo (skrolujem na desno, na ovoj slici iz mog proslog posta). krastavac, pre toga sam sve drugo probao... i pritiskao ovu strelicu :)
Hvala.
 
Poslednja izmena:
Koristim osijek build i od skoro kada odem na livetv nema nista, nema ni jedan kanal...jel ima jos neko ovaj problem? Kako da resim ako ne zna...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li vam radi elysium ovih dana? Mozda je neko probao covenant?
 
covenant su mnogi probali, meni je NoI

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Covenant moze da prodje ako Exodus zaglupi ili ne pronadje nešto.
Inače kako da pronadjem favorites u Osijek buildu u recimo Exodusu kada stavim nešto u favorite nemam pojma gde da to pronadjem? Pitao na fbu, trazio po uputstvu na onim yt snimcima ali bez uspeha..

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Udjes u exodus recimo i kliknes na daljinskom strelicu lijevo, otvori ti se meni dje imas favorites.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Meni Exodus radi sasvim ok. Šta ova druga dva imaju što on nema?

....shit has hit the fan...
 
Kako da podesim osjek bulid posto me na fb ne prihvataju da pristupim stranici.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno