Šta je novo?

Ko sme da potpise ADSL ugovor?

Ja se i ne secam na koje ime sam podneo zahtev. Valjda sam na svoje. Broj se vodi na caleta i ako ima nekih problema ima da budem mnooooogo ljut. E sad, kad sam podnosio zahtev ishao je na shifru korisnika sa tel. racuna a ne na neko ime. Odakle vama da ide na ime. Mozda je ranije tako bilo.

Gde se ovde unosi ime, sem ako ima josh neka strana?


Lepo ja kazem. Da od "konja" do Slavije na svakoj vise po 5 njih bilo bi malo bandera. :wall:
 
Poslednja izmena:
Ja sam podneo zahtev i potpisao ugovor ali se sve vodi na caleta jer je on vlasnik telefonskog broja.
 
@ivica: ako se ide preko forme na internetu, onda se zahtjev podnosi u ime vlasnika telefona (po default-u) - medjutim, trebalo bi da zovu da potvrde, pa im mozes onda traziti da promijene ime na zahtjevu (tako sam ja uradio i dao sam im onda moje ime i moj maticni broj).
 
Kod NeoBee-ja nije bilo nikakvih problema , otišao , potpisao ,a tel. se vodi na moju majku.
 
Ja nisam potpisao nista kod Sezama. Otisao da preuzmem modem u ime tasta. Pitao, sta treba da se potpise, kazu nista. A nista nije na mene. Ni telefon ni adresa ni isto prezime. Sta cu, uzeo modem, i otisao...
 
Ja pomislio na osnovu teme ko se usudjuje da potpise ugovor :D
pa gledam, joj, sta su nasi iz Telekoma opet smislili.

Mozda je pre trebalo glasiti "Ko moze da potpise ugovor".
 
Poslednja izmena:
Nas kucni tel. se vodi na caletovo ime, ali sam zahtev za adsl licno podneo, tako da kad je moj slucaj:) dosao na red ja sam potpisao ugovor iako nisam vlasnik tel. linije. Nemojte siriti neistinite price da kod telekoma ugovor moze da potpise samo vlasnik broja. Potpisuje ga podnosilac zahteva, koji prilikom potpisivanja treba da ima licnu kartu. Znaci da vi maloletni podnosioci zahteva ipak morate pozvati matorce da potpisu:)

Mozda kod tebe to nije bio slucaj (nemam razloga da ti ne verujem ) ali isto tako sto bi mi sirili lazne informacije ,iz kog debilnog razloga bi meni bilo stalo da ja sad tebe lazem da sam sa 23 godine i sa svojom licnom kartom morao da se vratim i dovedem oca sa 54 g. i sa njegovom licnom kartom.
 
Verovatno postoji neka zackoljica, ili je taj salterski radnik na kog si naleteo ,kod vas u telekomu, lose obavesten. Ponavljam:), ja sam podneo zahtev direktno na salteru u telekomu sa svojom LK, i kasnije su mene zvali da potpisem. Mozda i to ima veze na koji nacin podnosis prijavu. Direktno na salteru ili virtueno:) preko neta.
Poz
 
Nazad
Vrh Dno