Šta je novo?

>>Knight<< _mod

Lord Markus

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2008
Poruke
235
Poena
319
pa, ima jos par detallja da se doradi, prepravi, npr ove cevi treba uraditi nesto drugacije, ali polako..:banana:

sve je stvar ukusa...

btw..da ne bude zabune, kucista nema, Mb je direktno kacena na stranicu od stola, i za sve su pravljeni nosaci...:mad:

upak sve rucni rad (osim medaljona na poklopcu front USB-a), vremena i zivaca je potroseno...:wall:

14443589dp3.jpg


vise slika: http://www.freewebs.com/markusrexus/apps/photos/album.jsp?albumID=3705771

izvinjavam se zbog malo losijeg kvaliteta slika, koristim dial-up....:wall:
 
Svaka cast ;) ....prvi domaci mod (bar koliko ja znam), a da nema tribala i kojekakvih automobila :D

Svidja mi se taj rustican izgled, nakrivljeni limovi, izubijana boja (kao da ti je kuciste prezivelo ratni vihor :p ). Mozda si trebao malo vise pokloniti paznje unutrasnjem delu...neku senku da bacis po tom kamenju i machu...mozda bi bilo dobro da se igras malo sa svetlima, da dobijes neku dubinu....a ja serem ko' na takmicenju :d

Jedino sto mi se ne svidja od citavog moda sto je deo stola (po meni, mnogo bolje bi izgledalo kao zasebno kuciste), ali ako si vec tako uradio, onda izmoduj citav sto, jer ta ploca stola previse odskace od ove tematike :)
 
Meni je bash i fora shto integrisano u sto. :)

Nije moj cup of tea, ali brutala je rad.
 
super odradjeno stvarno,bas deluje sredjnovekovno,unutrasnjost mi se takodje svidja sa tim macem u kamenu,jako lepo,svaka cast :wave:
 
Svaka cast ;) ....prvi domaci mod (bar koliko ja znam), a da nema tribala...

Pa ima tribal :)
Stvarno extra odradjeno, bar se meni mnogo svidja, ali uz malo prepravke moze da bude jos bolje...
Te cevi koliko vidim ne idu celom duzinom kablova, mozda nakako da sredis to napajanje mnogo odskace o okoline ( bilo bi dovoljno da ga ofarbas u boju kucista ), a i taj sto je malo bezveze...
:wave:

P.S.
Koliko je tesko to kuciste? :)
 
Poslednja izmena:
Ne volem ta dark sra*a, ali mi se ovo svidja, konacno neki "dark" mod a da nije totalna seljanija i mrtvacke glave, krv i ostalo :)

Ovo je bash nekako shto rece mistic srednjevekovno :)

:wave:
 
Iskreno, ovo nikad ne bi stavio u sobu, ali skidam kapu za trud i detalje. :)
Svaka cast!
:wave:
 
^^^
Potpuno se slazem.
Svaka cast za trud i za konacan izgled samo ja to nikad nebi drzao u sobi :d
 
Odlicna stvar, znaci perverzija koliko mi se svidja :) Dobra forica za stavljanje tj. kacenje maticne za stranicu stola, ali kad tac ces morati da pomeras :)
 
hvala...

ne bi svako drzao u sobi jer se ne bi svakom uklapalo u ambijent sobe, ali meni je ovo palo ka kec na desetku....

@Owerburn
mozda nakako da sredis to napajanje mnogo odskace o okoline
nisam razumeo, mislis na kablove od napajanja?ako mislis na to, da , i napisao sam u prvom postu da to treba da se promeni jer se ne uklapa....imam i ideju ali nemam vremena sada ispiti :wall:

@Owerburn
ako mislis na ovo sa strane u dnu, greska, nije tribal nego crkveni ornament, malo sam ga samo prepravio
 
Poslednja izmena:
@Owerburn
Lepo ti je objasnio Lord Markus ;)

@ Lord Markus
Mozda bi mogao te cevi izmodovati u Giger fazonu, a opet da se uklopi sa tematikom :)
 
ma to mi je palo na pamet da ih obmotam sa onom vodoinstalterskom kucinom, pa bi se ja mislim tako uklapalo...videcu
 
hvala...

ne bi svako drzao u sobi jer se ne bi svakom uklapalo u ambijent sobe, ali meni je ovo palo ka kec na desetku....

@Owerburn

nisam razumeo, mislis na kablove od napajanja?ako mislis na to, da , i napisao sam u prvom postu da to treba da se promeni jer se ne uklapa....imam i ideju ali nemam vremena sada ispiti :wall:

@Owerburn

ako mislis na ovo sa strane u dnu, greska, nije tribal nego crkveni ornament, malo sam ga samo prepravio

Ne nego "kutiju" :)
znam da nije tribal ali lici ;)
 
Odlichan rad!
Ni ja nisam poklonik tog fazona, ali to znachi da si uspeo u modu 100% ako osvajash sa njim i one koji bash takav fazon ne vole...
Svaka chast!
:wave:
 
Hvala animaN :)

uskoro jos jedno....:)

ali potpuno drugi fazon

Super! Jedva chekam ;)
Bilo bi lepo kao bi uslikao sa boljim aparatom i ako bi uslikao sam worklog tj izradu tog novog kucishta. Idesh na onu prichu : ovo sam uradio ovako, ovo sam uradio onako i sl..Koristio sam od alata to i to, ovako i ovako...Tu sam nabavio taj i taj materijal i sl...Verujem da bi svi voleli to da vide ;) A i tvoj mod ce dobiti na josh vecoj vrednosti. Ova fora sa machem i kamenjem ti je po mom mishljenju extra, a super je jednostavna!
:wave:
 
Vrh je :) :wave:

AL mi lichi na Akvarijum pogotovu sa ti kamenjem na dnu zar ne ? :d
 
Poslednja izmena:
imam i od ovog neke fotke postupnog rada, a sto se tice fotki, pa slikano je sa extra aparatom nego ih smanjim, jer koristim modem, pa dok okaci jednu sliku, haos...skuvam kafu
 
malo bolja slika, izgleda malo rogobato ovako van stola....:(

samoyo5.jpg


stavio sa Thermatlake Blue Orb , doduse nisam imao kesha sa II, pa sam stavio ovaj i sam ugradio diode, jes da nije to , to al aljde :)
blueorbcopyli0.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa izgleda da sam se malo z... ali kakva ti je ovo kutija? ili se opet nesto tripujem?
Koliko je tesko kuciste?
 

Prilozi

  • sta.JPG
    sta.JPG
    19.5 KB · Pregleda: 69
Mod za svaku pohvalu!
Vidi se da si uložio mnogo rada i truda.

Mislim da ti color fan-ovi kvare koncepciju a da bi još jedna neonka sakrivena iza mača dobro stajala i bacala neku mistic senku. Možda bi mogao da pustiš neku lijanicu sa kablova da i oni dobiju rustic izgled.

Sve u svemu, svaka čast!
 
@Owerburn

napajanje je ispod evo vidis, kao i HDD-ovi:

dddddddzl2.jpg


pa sam posle uradio poklopac, sa sarkama, koji se kada se skine staklo, otvara na gore tako da imam pristup napajanju i hardovima, inace dok nisam stavio ovu 12' pozadi, HDD su mi dizali temperaturu, (nista preterano) dodji oko 47-48, gornji oko 53, sada ne prelaze 43

sssssshm7.jpg


pre ovog "tribala" :) bio je ovaj, pa mi je nekako bilo pregusto...:

ttrtrttrrtju1.jpg


ne znam koliko je tesko,jer je ponavljam sve fiskno vezano za sto, mada kada bi se oduzelo kamenje ne bi bilo mnogo tesko jer je sve alu-lim farbam uljanom crnom bojom pa posle bakarnom, zatim ovaj lav napred na stitu je radjen od stirodura, urezan sa ziletom (tj prepolovio sam zilet, da bih dobio siljati zavrsetak), ova :trska" iznuta je stabljika od kukuruza presecena na pola po duzini, ili ti sarovina :)

ne znam da li je neko primetio, ( a ne zna mi da li se vidi na nekoj slici) oko od lava na stitu, tu sam izdubio malo sa unutrasnje strane i tu stavio led plavu diodu za HDD, svidja mi se kad se ugasi svetlo, i kada HDD vrti oko treperi plavo :), bas je cool.. (al sam biser)
okooooojw4.jpg

ne znam koliko se vidi, ali na ovom poklopcu sa strane je odradjen kao grb 4 S,, a ispod je okacen lanac....ove cevi to su one sto idu za struju, ima u svakoj elektro radnji, raznih debljina (tj ja mislim 3 ili 4 )... ali kao sto vec rece , pvom prilikom moram to da promenim a moram raditi neko kuciste za jos nekih 3-4 HDD, pa to moram nekako uklopiti..

inace stavio sam obicno staklo (ne pleksi) jer mi je nekako obicno lepse....
 
SVAKA CAST,SAMO TAKO NASTAVI...:wave:
 
Svaka cast
Maznucu ti ideju za ta creva
(uzeo sam ih za instalacije u kolima ali eto moze i ovde da se primeni)
 
Josh samo kad bi optiku tj DVD-RW drive obojio u istom tonu ;)
:wave:
Svaka chast josh jednom!
 
Nazad
Vrh Dno