Šta je novo?

Kizen foam ili nesto slicno, gde kupiti u Srbiji ?

kurajber

Poštovan
Učlanjen(a)
12.09.2014
Poruke
86
Poena
70
Dakle, ovo je jako zgonda stvar za organizaciju razlicitih stvari -> recimo alata.

Nisam siguran ni kako se ovo zove kod nas :D ? Imam jednu ovakvu plocu godinama, i sada mi treba 4-5 njih, za neku organizaciju sitnih stvari.

Treba mi da je adekvatne dubine kao bas ovaj na fotki recimo, tako da me zanima sta i gde da trazim ?

Hvala.
 

Prilozi

  • kaizen-foam.jpeg
    kaizen-foam.jpeg
    301.4 KB · Pregleda: 45
  • kizen-foam-kitchen.jpeg
    kizen-foam-kitchen.jpeg
    541.5 KB · Pregleda: 46
Ne znam za taj sundjer ali mozda da kupis stirodur 2cm pa sa njim probas nesto odraditi, dovoljno je tvrd da drzi formu a opet se lako obradjuje.
 
Možda možeš sa ovim nešto da uradiš. Debljine od 6-50mm. Verovatno negde možeš da kupiš na meru.
 
kod nas ima EVA pena.
Vidi oracal polikarbonate i difol.
Oni rade PVC pločasti materijal
 
Ekipa hvala na predlozima, stidour mi je najmanje cimanje da nabavim, a i najftniji je, ponecu ovu Kaizen plocu koju imam pa cu da uporedim i javim dal mi to radi posao.
 
Stirodur moze jako fino da se obradjuje jer ima finu i cvrstu teksturu, nije kao stiropor koji je mekan i kruni se i ima struktura mu je sacinjena od velikih kuglica pa je grub.
Plus stirodur je najjeftiniji od svih tih materijal i ima ga svuda za kupiti od uradi sam to svake farbare u komsiluku.
Ja sam stirodur koristio za testiranje cnc glodalice, posto je jeftin na njemu sam radio fine gravure, pa ako na njemu ispadne sve kako treba tek onda sam ubacivao skupo drvo ili metal da se obradi.
 
Vrh Dno