Šta je novo?

Killzone 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vlada>>>

Slavan
Učlanjen(a)
29.06.2007
Poruke
2,343
Poena
405
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 2600
Matična ploča
Aorus B450M
RAM
16GB
GPU
AMD Radeon RX7700XT
Kućište
Fractal Design - Define R5
Monitor
LG 27GN850-B UltraGear™ QHD Nano IPS
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ne znam sta vi mislite ljudi ali meni ovo izgleda prilicno mocno!

Killzone 2
E3 2007 Killzone 2

killzone2.png


Sad jes da je ovo igra za PS3, ali iskreno se nadam da ce se desiti i nekakva PC verzija pre ili kasnije! :D

Ono sto mi se jako dopalo je do sada ubedljivo najbolje resena animacija kakvu ja barem nisam mogao da vidim ni u jednoj pucacini pre, kretanje i okretanje ili bolje receno klackanje kamere koje zaista daje novu dimenziju FPS, ali i prvu upotrebu lens blur efekta koja ima nekakvog smisla.

Doduse nekako mi se cini da se ova igra nece bas diciti nesto specijalno naprednim Ai-em, ali boze moj!!! ;)
 
Ako primetiš logo u donjem desnom uglu slike koju si okačio, odgovor o pc verziji ti se sam nameće.:smoke:
 
Predlazem da se u sobi za PC igre otvori jos gomila threadova za igre koje nikad nece izaci za PC, a sve u nadi da ce se kad tad pojaviti :). Mozda bi Vlada to sve sam mogao da uradi, ide mu od ruke ;)

Hvala na preporuci, ali nije mi to bila namera!

Cenim da je igra vredna pomena bez obzira na platformu, a o tome dal ce izaci ili ne za PC, trenutno se vodi debata na vise foruma. U principu ne verujem da iko u ovom momentu moze pouzdano reci (osim ljudi koji rade na igri) da nece izaci PC verzija!

Logicnije mi zvuci stavka da nikada nece izaci za X-Box, a za PC cenim da jos ima nade! ;)
 
Poslednja izmena:
Nema sanse da se ovo pojavi na pc-u.
 
Hvala na preporuci, ali nije mi to bila namera!

Cenim da je igra vredna pomena bez obzira na platformu, a o tome dal ce izaci ili ne za PC, trenutno se vodi debata na vise foruma. U principu ne verujem da iko u ovom momentu moze pouzdano reci (osim ljudi koji rade na igri) da nece izaci PC verzija!

Logicnije mi zvuci stavka da nikada nece izaci za X-Box, a za PC cenim da jos ima nade! ;)

A zašto misliš da bi sony sekao sebi granu na kojoj sedi? Reci mi jednu sonijevu igru koja je izašla za pc? Mani debate na forumima jer to su samo želje, pozdravi i čestitke. Jednostavno SCE i PC nemaju nikakvih dodirnih tačaka. Žao mi je ako ti rušim snove ali život je žena bez morala krastavac:d
 
A zašto misliš da bi sony sekao sebi granu na kojoj sedi? Reci mi jednu sonijevu igru koja je izašla za pc? Mani debate na forumima jer to su samo želje, pozdravi i čestitke. Jednostavno SCE i PC nemaju nikakvih dodirnih tačaka. Žao mi je ako ti rušim snove ali život je žena bez morala krastavac:d


Pa ok. To je u redu, samo kao sto sam rekao nije mi cilj ni bio da polemisem o tome dal ce ili ne izaci ova igra za PC. U pincipu bilo bi lepo kada bi se to desilo, sustina je da sam je spomenuo zato sto mislim da je igra vredna pomena! Cini mi se da sa ovim malo skrecemo sa kursa ili svi vi smatrate da nije ni potrebno polemisati o igri koja nije namenski za PC. Ako je tako, onda se svima vama izvinjavam, (neka moderatori zatvore ovu temu) samo nisam stekao utisak da stvari stoje bas tako crno/belo na ovom forumu...

U protivnom ne bih ovakvu temu ni pokretao! ;)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Pa o polemisanju o igrama koje neće izaći na PC ima posebna soba koja se zove Igre za konzole. Slažeš se?
 
Nemoj se ljutiti jer temu o ovoj igri već uveliko imaš na ovom forumu pa si mogao da pretražiš malo i verovatno bi našao sve što te interesuje u vezi sa ovom igrom. Pozdrav:wave:

evo: http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=135297&highlight=killzone

Ma ne ljutim se uopste... A pogledao jesam ko bajagi, al sad vidim da sam je ipak nekako omasio... :S:

Uzgred Bane, slazem se sa tobom, samo kao sto rekoh nisam stekao utisak da je sve crno/belo, tj. da se uvek mora polemisati o igrama za konzole iskljucivo u tom delu foruma... Mislim zao mi je sto sad ovde pravimo zbrku sa svim ovim, nije mi to bila namera ljudi!

I kao sto rekoh, neka moderatori odluce ja nemam nista protiv!

[edit]

Mada, obzirom da je ovakva situacija u vezi ove teme, da mogu rado bih je obrisao. To sad kazem jer sam napravio previd i nisam je odmah uocio u delu za konzole!

Pozdrav svima! :)
 
Poslednja izmena:
Zar ova tema još traje u ovoj sobi:zgran:

:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno